Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet szeretni a kutyákban?

Mit lehet szeretni a kutyákban?

Figyelt kérdés

Nem utálom őket, nem is zavarnak, de egyszerűen nem értem miért van néhány ember oda a kutyákért. Elmagyarázná nekem valaki?

(egy ismerősöm pl nem érti mit lehet a kisbabákban szeretni, én ugyanezt nem értem a kutyáknál)


2018. aug. 29. 14:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Én erre csak kérdéssel tudok felelni:

Mit nem lehet szeretni bennük? :) Szerintem legtökéletesebb teremtmények ezen a bolygón.

2018. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Már többször feltetted ezt a kérdést...
2018. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Te mit, miket szeretsz, te miért szereted azt a valamit ? Hülye kérdés, már bocs.
2018. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Soha nem tettem fel ezt a kérdést, nemrég regisztráltam :D De akkor rákeresek, hátha megkapom azokban a bizonyos kérdésekben a választ.
2018. aug. 29. 15:02
 5/30 A kérdező kommentje:
Havanho, ez most hogy jött ide? Nem találom a kérdésemre a választ ebben a megnyílvánulásban.
2018. aug. 29. 15:05
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

"megharapta a dög a gyereket, és akkor is a kutya pártját fogják. Azért egy gyerek csak fontosabb, egy agresszív korcsnál" Elég gyakran kiderül, hogy a "dögöt" nyaggatta a gyerek vagy a gazdája nem nevelte meg. Anyám befogadott kutyáját folyamatosan csesztették a suliból haza igyekvő, marha agresszív, drága gyermekek, szemetet dobáltak be neki, benyúlkáltak, bottal bökdösték hiába lett rájuk szólva, hogy megharaphatja őket. Amikor rájuk szóltam

simán r-bancozni kezdtek azok a drága gyermekek. Most már sűrű kerítés van, nem tudnak szemétkedni.

2018. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Ó nahát! Csak hogy teljes legyen a kép, a legtökéletlenebb teremtmény is itt van, lásd # 5-ös idióta...
2018. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Én azt szeretem, hogy egy kutya feltétel nélkül szeret, sose sértődik meg, nem bánt meg, nem beszél ki, nem kell azon agyalnom, ha x témát felhozok akkor hogy fog utána viszonyulni hozzám. Én pl sokkal felszabadultabb vagyok kutyák társaságában mint emberekében-akik állandóan ítélkeznek.
2018. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, végre egy épkézláb válasz :D
2018. aug. 29. 15:16
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
A "dögnek" volt ám valami oka megharapni azt a gyereket, akkor pedig nyilván nem a gyereket fogjuk védeni... Egyébként mondd már meg, miért lenne fontosabb a gyerek? :D Majd ha felpofozlak, és megvéded magad, akkor te is agresszív korcs leszel, igaz? :)
2018. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!