Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A huskym és a ma éppen aludt...

A huskym és a ma éppen aludt amikor észre vettem hogy a nyakánál mozgott valami és ki volt nyújtva a nyelve de úgy hogy csukva volt a szája és a nyelvéből is kevés látszott nagy nehezen Fel tudtam ébreszteni micsoda volt amit most tapasztaltam?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Drog?
2018. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, valszeg' mélyen aludt és álmodott. Bár nem értem teljesen amit írsz de gondolom idegrángás lehetett, semmi komoly.
2018. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nehezen ébredt fel akkor bizonyára nagyon mélyen aludt. Olyankor szoktak az izmok mozogni, rángatózni. Néhány kutya rendesen "fut" álmában. A miénk csámcsogni szokott :D De az is lehet hogy simán nyelt álmában.
2018. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egymástól 2 független dolog volt. AZ én kutyám is szokott úgy aludni, hogy a csukott pofáján kilóg a nyelve hegye. Nagyon cuki.

És ha mélyen alszanak, akkor álmodni is szoktak. És akkor rángatózhatnak az izmaik.

Ne keltsd fel, hagyd aludni (és álmodni)!

2018. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!