Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fura dolgokat tapasztaltam a...

Fura dolgokat tapasztaltam a kutyámon, mit gondoltok milyen baja lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben a kutyám meglepően sovány, össze van esve látszik rajta. JÁtékos kedve ugyan megmaradt, de megfigyeltem még rajta hogy mindíg rázza a fejét. De ilyen lassítottan, mint aki "kómás", továbbá a füle tövénél ha megvakarom fáj neki, ott elég érzékeny.

A soványság is feltünt, de így ez a fej rázás sem normális. Mire tippelnétek?


2012. szept. 9. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem viszed orvoshoz? Ha hetek óta rosszul van akkor, hogy lehetsz ilyen nyugodt? Lehet, hogy valami komoly baja van, te meg nem erőlteted még annyira sem meg magad, hogy felhívj egy dokit.. Az ilyennek nem való se kutya, se macska , de még sorolhatnám. Az állatoknak is vannak fájdalmai, hiába ösztönlények. Gratulálok!
2012. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos be van gyulladva a füle mégpedig nem is kicsit. Vidd orvoshoz,hogy kipucolja és adjon fülcseppet. Ne várj tovább,mert könnyen beljebb mehet a fertőzés.
2012. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hétfőn viszem, köszönöm
2012. szept. 9. 09:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Be volt gyulladva a füle, kitisztították, + kapott fülcseppet.
2012. szept. 11. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy rendbe fog jönni.Általában az egyszerű dolgok a megoldások,nem kell rögtön nagy bajra gyanakodni.Én kutyámnak többször is be volt gyulladva a füle,most már rutinból takarítom neki.Sajnos vannak ebek, akik hajlamosabbak ilyesmire.De persze lehet,hogy nem lesz soha többet baja. Nem tudom milyen fajta,de esetleg érdemes lehet kicsit a fülkagyló körül(tehát a belső részen)visszavágni a szőrét.
2012. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
németjuhász
2012. szept. 13. 20:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Még mindíg ugyanugy rázza a fejét... mi lehet?
2012. okt. 1. 08:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ismét kiújult a dolog. Az én kutyámnak min.14 napig kell kezelni és csak az Aurizon fülcsepp működik a Dexoryl nem.Állatorvosok általában a Dexoryl-al kezdenek.
2012. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most a másik füléből folyt ki valami ami megszilárdult.most vettem észre ...ez megint doki lesz
2012. okt. 3. 17:00
 10/10 anonim válasza:
Amúgy lehet, hogy valami belement a fülébe az én kutyám cocer spániel és neki a szemébe ment be egy fűmag és nagyon begyuladt de elvittük az állatorvoshoz de már jól van.
2012. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!