Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem borul fel náluk minden ha...

Nem borul fel náluk minden ha tápoznának 1 hétig?

Figyelt kérdés

Barf módszerrel etetem a németjuhász kölykeinket már 4 hónapja. Van a fagyasztóban husi nekik,ki van zacskózva adagokra,DE! Aki tudná etetni őket,azt a személyt nem engedik be a kapun :) (nem családtag). A nagymamámat beengedik,ő mindennap kitudná venni a zacsikat a fagyasztóból de 2 napja műtötték a szemét és pihennie kell.


A szomszédomat tudtam megkérni. Vettem nekik 1-1 vödröt,úgy gondolta a szomszédasszony,hogy benyújtja a tápit nekik vmivel. :)


Kérdeztem h át vihetném-e a husikat de nem férnek el a fagyasztóban.


Ilyen még nem volt és nem is lesz hogy itt kell őket hagyjam de családi okok adódtak.


Mit csinálhatnék még?


2016. nov. 16. 11:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#19: Természetesen nem kisiskolás diákra gondoltam. Hanem végzős középiskolásra, vagy fősulisra...
2016. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 elwera ***** válasza:

Mi sokszor etettük párom apjának a kutyáit amikor ő elment nyaralni. Durva volt amit levágtak minden alkalommal, úgy nyafogtak, sírtak. Jó mikor mentünk megnyugodtak, de amint otthagytuk őket megint sírtak. Volt a kertben valami szivacs ülőke, szétszedték apróra. Átmentünk és így szivacsdarabok mindenhol. Ő Sóskúton lakott, mi meg Pestről mentünk le kutyákat etetni.


Te hol laksz amúgy? Ha nincs nagyon messze dobhatok be nekik húst.

2016. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!