Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem borul fel náluk minden ha...

Nem borul fel náluk minden ha tápoznának 1 hétig?

Figyelt kérdés

Barf módszerrel etetem a németjuhász kölykeinket már 4 hónapja. Van a fagyasztóban husi nekik,ki van zacskózva adagokra,DE! Aki tudná etetni őket,azt a személyt nem engedik be a kapun :) (nem családtag). A nagymamámat beengedik,ő mindennap kitudná venni a zacsikat a fagyasztóból de 2 napja műtötték a szemét és pihennie kell.


A szomszédomat tudtam megkérni. Vettem nekik 1-1 vödröt,úgy gondolta a szomszédasszony,hogy benyújtja a tápit nekik vmivel. :)


Kérdeztem h át vihetném-e a husikat de nem férnek el a fagyasztóban.


Ilyen még nem volt és nem is lesz hogy itt kell őket hagyjam de családi okok adódtak.


Mit csinálhatnék még?


2016. nov. 16. 11:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azért nem ragadozók,de a nőstény megharapná..
2016. nov. 16. 11:09
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Ezt nem értem. Ki nem engedi be őket? Valaki marad a házban? Az miért nem eteti őket???
2016. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mert nyílván nem marad senki a házban.

Lényegtelen. Nyers etetés után felborul az emésztőrendszerük ha 1 hétig tápot kapnak? Egyáltalán megfogják enni?

2016. nov. 16. 11:25
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha éhesek lesznek, valószínűleg megeszik majd. Kutyától függ, hogyan fog reagálni a gyomruk.
2016. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

"Mert nyílván nem marad senki a házban. "


Akkor 1 hétig egyedül lesznek a kutyák???


És akkor ki nem engedi be azt a személyt, aki tudná etetni őket???



Mi amikor 3 napra mentünk el, ragaszkodtunk ahhoz, hogy minden nap friss vizet kapjon a kutya, és azt a kaját, amit addig megszokott.


A BARF-ra szoktatott kutyák nem is biztos, hogy megeszik a tápot. Nyilván nem méreg, nem lesz tőle bajuk, de lehet, nem eszik meg. Előtte azért teszteld le, mennyire befogadóak a táppal...

2016. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan ennyire értetlen vagy? A KUTYÁK nemengedik beaz idegent... -_- Bocsi, a kérdező kérdésére nem tudom a választ, nálunk apósom szokta etetni a kutyáinkat, eddig még mindig ráért szerencsére.
2016. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát igen. A tápnál nagyobb gondom az,hogy egyedül lesznek. A kazánházat már kibéleltem nekik,ott azt gondolom nem fognak fázni,a lelkükért annál jobban aggódok.


Egyébként egyedül élek és így nő léttemre túlaggódom a dolgokat. Nappal mindíg az udvaron vannak de éjszaka bennt alszanak,remélem nem sínylik meg nagyon ezt az 1 hetet.

2016. nov. 16. 11:35
 8/22 A kérdező kommentje:
Gondolom ha táp van ,éhen nem fognak halni. Brit premiumot vettem,még sosem ettek,mert kezdetektől nyerseznek.
2016. nov. 16. 11:37
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány napod van indulásig (vagy én siklottam át rajta). Esetleg a szomszédot nem lehetne addig hozzájuk szokatni?

Mert a vederből átönteni nem fogja tudni, hacsak nem alacsony a kerítés...

Ha csak beereszti, a kutyák simán arrébb vihetik.

2016. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, oké most már értem.


Nálunk azért van olyan ember, aki bejöhet, ha nem vagyunk otthon (pit keverék). Pont azért, hogy ha akármi történne velünk, akkor csak altatólövedékkel lehetne megközelíteni? Vagy mint a kóbor kutyát befognák?


Szerintem a panzió lehet, jobb megoldás lenne, több okból is.

Mint írtam, víz is kell nekik friss. Főleg, hogy ilyen időben éjjel megfagyhat, akkor mit isznak? Meg ha hozzá vannak szokva, hogy éjjel bent vannak, akkor nem biztos, hogy a kazánház jó megoldás.

És a kerítésen keresztüli vödrös etetés a legrosszabb szerintem. Akkor tuti nem fognak enni, amikor benyújtja nekik a szomszéd. Tehát vagy beleönti valahogy az ő táljukba, vagy nem tudom, hogy lehet megoldani.


A Brit Premium jó táp, nyáron én is azzal etetek. Ilyenkor meg meleg kaja, töpörtyű van neki.


Bár a kutyák nagyon alkalmazkodóak tudnak lenni. Csak nehogy az legyen, hogy pár nap után meg akarjanak lépni, azt gondolván, hogy egyedül hagytad őket. Azért kellene valaki, aki nem csak szükségletet lát el, hanem akár egy kicsit játszik is velük (ha már a szokásos séta kimarad).

2016. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!