Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket választanátok? Német...

Melyiket választanátok? Német Boxer vagy Ír szetter?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, mind kettőt nagyon tetszik.
2010. ápr. 28. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Német boxer könnyebben tanítható
2010. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ír szetter
2010. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A boxer igazi társ.
2010. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
mert az ír szetter nem az? szerintem az össze kutya igazi társ. nekem az ír szetter jobban tetszik, de viszont sokat kell a szőrével foglalkozni. a boxerek nekem annyira nem tetszenek, sőt semelyik ilyen kistermetű kutya.
2010. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2 teljesen más kutya,attól függ mire kell neked. Ha házi kedvenc,akkor szetter,ha házörzés,akkor boxer. Én a szettert választanám,nem tetszik a boxerek arca :)
2010. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hobbiból szeretnék kutyát,de nem hátrány a házőrzés sem! Mind kettő nagyon tetszik, eddig az ír szetterért voltam odáig, de találkoztam a boxerel élőben, és elbizonytalanodtam, mert ő is nagyon tetszett!

Nem nagyon szeretnék rágós, ásós, nehezen nevelhető kutyát.

2010. ápr. 28. 21:56
 7/14 anonim ***** válasza:
boxert válaszd nagyon aranyos és kedves ragaszkodó de ha boxert választod és nem akarsz nehezen nevelhető kutyit akkor szukát vegyél!!!egy boxi tulajdonos:)
2010. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne azt nezd, hogy melyik tetszik kulsore, hanem azt, hogy melyiknek mik az igenyeik es ki tudod-e elegiteni azokat. Az irszettert nem ismerem, de a boxernek hatalmas a mozgasigenye. Orok gyerek, szeret ossze visza ugralni, imad futkosni, nem egy lusta gazdinak valo. Es erosen fegyelmezni kell.

Miert nem nezel utana a belso tulajdonsagaiknak? Remelem, csak erdekessegkepp tetted fel a kerdest es nem a valaszadok ketszavas kommentjei alapjan akarsz donteni... Ez eleg felelotlen lenne.

Nezd meg ezt a videot:

*****

alulrol a 7. Zulu cimmel. Egy boxerrol szol, magyar a szinkron.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Es meg annyit hadd fuzzek hozza, hogy ha olyan kutyat valasztasz, amelyiknek a kulseje tetszik, de nem passzol az eletviteledhez, akkor annyira megkeseritheti az eletedet, hogy szerencsetlen kutya lancon vegzi az udvarban, vagy menhelyen. Ugyhogy nagyon korultekintoen valassz, mert ha nem valik be a kutya, az nem a kutya hibaja lesz.
2010. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én az ír szettert választanám, gyönyörű kutya, és egy régi filmben is olyan szerepelt.


(Az volt a film címe, A nagy vörös kutya)

2010. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!