Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát nem lehet ölbe venni?

A kutyát nem lehet ölbe venni?

Figyelt kérdés
Igazából nem is ölbe venni,hanem ha leülök akkor az ölembe ugrik. 2 és fél hónapos tacsiról van szó.A gazdija 2x eteti egy nap már erről is megvan a véleményem de ölbe se lehet a kutya?? nem lehet simogatni mert tanuló időszakában van?? szerencsétlen úgy vágyik a szeretetre.Ez igaz hogy ha tanul a kutya nem lehet ölbe venni és simizni egy kicsit?
2016. aug. 5. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De lehet. Feltéve ha normális gazdája van.
2016. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy neked nem szabad? Elvégre nem a te kutyád!Mért nem szerzel magadnak egy saját kutyust? Mért másét akarod nevelgetni? Igaz nekem német juhászaim vannak de én sem engedem hogy mindenkit meg szokjanak.Nincs erre szükség!
2016. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretném nevelgetni és nem is szólok bele mint írtam a gazdija azt csinál amit gondol.De akkor sem hiszem el hogy ennyire ridegen kell nevelni egy kutyát.Tudom hogy keményen kell tanítani, de ezer meg ezer embert látok aki dícséri is a kutyáját meg szeretgeti nem csak elé dobja a játékot hogy játszon magával és majd a játéktól kap szeretetet. A válaszokat meg köszönöm mindenkinek! :)
2016. aug. 5. 16:01
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó lenne hallani a másik oldalt is. Lehet azért nem engedi a gazdája, mert nem akarja, hogy felnőttként majd mindenkinek az ölébe vesse magát a kutya (pl olyannak is aki nem szereti az állatszőrt vagy fél a kutyáktól), mert amit kicsiként szabad neki (jelen esetben szó nélkül odamenni és simogatásért tenni magát idegeneknek), azt felnőttként is csinálni fogja.


Az én 2 éves befogadott kutyám meg kunyerálni szokott, amiről próbálom lenevelni, mert durván kinézi az ember szájából a kaját (pedig napi 2x kap enni, nem is keveset), de én is kapom a savazást, hogy én biztos éheztetem a kutyát, mert úgy néz, mintha már hónapok óta egy falatot sem evett volna, hogy lehet ilyen szívtelen, stb. Másnál meg a kanapéra/ágyra való felmenet van megtiltva, de nekem ebbe semmi beleszólásom, a saját kutyámat néha felveszem magamhoz, ha akarom és ennyi. Ahány ház, annyi szokás. Szóval amíg nem tudod az indokot, addig most fölösleges itt fröcsögni.

2016. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
# 14 Jól mondja.
2016. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!