Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kutyát szeretnék...

Csivava kutyát szeretnék venni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkám miatt heti kétszer magára kéne hagynom hosszabb időre (6orára kb). Hogy viselné?
2016. aug. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Egy nagyobb szoba ketrecben pelussal, vízzel, kajával simán :)
2016. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

#1 ,kutyáról van szó, nem tengerimalacról!


Kérdező! Más is dolgozik, napi 8 órát kutya mellett! Ha hozzá lesz szoktatva, akkor nem lesz semmi baj. Csak arra ügyelj, hogy ne szaporítótól (azaz jófogáson meg egyéb ilyen kereskedő oldalakról) vásárolj kiskutyát, hanem hivatalos kennelből, azaz tenyésztőtől, törzskönyvvel, egészségügyi garanciával, adásvételi szerződéssel!

2016. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6 órára fokozatos hozzászoktatással magára hagyhatod nyugodtan.

A szobakennelbe szoktatás jó ötlet.

2016. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz csivavát :)

Viszont azt nem árt tudnod hogy a csivava kutya,nem ember,szoval ugy is kell kezelni mert különben nagyon nagyon vad,morgos kutyás lesz... nehogy nekem táskába pakolgasd meg ilyenek. ja es még annyi hogy nem kutya barát kutyák,de ezt ki lehet nevelni belole

2016. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!
2016. aug. 4. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

#2-es nem is állítottam ezt!!!

Szimplán elmondtam neki, hogy hogyan hagyja otthon....

2016. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!