Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát nem lehet ölbe venni?

A kutyát nem lehet ölbe venni?

Figyelt kérdés
Igazából nem is ölbe venni,hanem ha leülök akkor az ölembe ugrik. 2 és fél hónapos tacsiról van szó.A gazdija 2x eteti egy nap már erről is megvan a véleményem de ölbe se lehet a kutya?? nem lehet simogatni mert tanuló időszakában van?? szerencsétlen úgy vágyik a szeretetre.Ez igaz hogy ha tanul a kutya nem lehet ölbe venni és simizni egy kicsit?
2016. aug. 5. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem.ez nem igaz.

Aki ezt mondta az egy mocskos állatkínzó! Ott dögöljön meg,ahol van!

2016. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság. 2 és fél hónapos kölyöknek még nem csak tanulásra, hanem szeretgetésre is szüksége van. Nem attól lesz "rossz", ha nem veszik ölbe...

Ekkora kutyát még legalább háromszor etetni kell naponta.

2016. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
egyetértek! nem hittem el amikor kivette a kezemből hogy ne simogasd mert nem lehet és azt még én is tudom, aki nem tart kutyát,hogy kiskorában többször kell etetni.Ráadásul reggel és este kap ételt akkor is akkora mennyiséget hogy egy patkány se lakna jól vele.
2016. aug. 5. 14:00
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

A kutyaoktatás bármely időszakában ölbe lehet venni a kutyust. Sőt, muszáj vele foglalkozni, különben az oktatás során teljesen belebolondulhat a szigor miatti stresszbe. Egyik oktatás alkalmával sem dicséri meg a kölyköt? Mert ez is nagyon fontos lenne, hogy a kutyának legyen önbizalma. Ellenkező esetben, tehát ha a kutya elveszti a magába fektetett bizalmat, megvadulhat és mindent fenyegetőnek tekintene a környezetében.

Nagyon fontos a törődés a kutyákkal, ha oktatják, ha nem.

A kiskutya fejlődése érdekében napi 5x kell etetni a jószágot.

Remélem, hogy a gazdi is be fogja látni a hibáit!

2016. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Mi a francnak kene olbevenni egy kutyat!?

Szerintetek tenyleg igenyli????

Biztos az anyukaja es a fajtarsai,falkatagjai is olbe szoktak venni :)))

Az mas ha kenytelen vagy,foleg az ilyen kulcstarto meretu kutyakat lepcson stb. De az nem "szeretgetes" es nincs ra szuksege.

2016. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én nem láttam hogy megdícsérné csak azt,hogy rászól ha valamit nem jól csinál.Amit jól csinál azért nem jár dícséret.Én próbáltam szeretgetni a kis picurkát és ha visszahozta pl a játékát megdícsértem pedig csak játszott önfeledten velem.Az a baj hogy a gazdájának kellene gondja lenni arra hogy dícsérje a kutyust. hiába csinálom 4 napig amíg itt vagyok az nem ér semmit.
2016. aug. 5. 14:10
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

#4: Nem kell ötször etetni, elég háromszor.


A kutyával azt szabad tenni, amit a gazdi megenged! Ha most folyton az öledbe veszed, később mindenkinek az ölébe fel fog ugrálni, annak is, aki nem szereti... És nagyon nehéz lesz róla leszoktatni!

2016. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Rudy megint itt nyomul? Ne már!!!!


Annak a tacsinak a gazdája egy idióta balf @sz. Még plüsskutyát sem bíznék rá. Mi az, hogy nem lehet simogatni a "tanuló időszakában"? Mert, akkor mit lehet? Egyáltalán mi az, hogy tanuló időszak?

Épp azért mászik az ember ölébe, mert a kedves gazdájától semmiféle törődést, és szeretetet nem kap.

2016. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem veszem az ölembe csak szerencsétlen szeretetre vágyik és ha leülök mellé játszani az ölembe jön és onnan megy a labda után
2016. aug. 5. 14:12
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen kicsi korban veszi fel leggyorsabban a rossz szokásokat. Ha egyszer valamit megengedsz a kutyának azt máskor is megfogja csinálni. Lehet hogy neked így tűnik jóbak de ne rontsd el más kutyáját. Az ölbemászásról szerintem nem neked kell majd leszoktatni... dícslrni szabad de nem ölbeengedni. Ha felveszed az OK de ha ő akar odamenni az nemjó. Lehet hogy kicsi de amint járni tud ls szilárd ételt eszik el kell kezdeni a tanítást. Nem komolyan de amit nemszabad azt nem. Ha nem tetszik amit csinál akkor vegyél saját kutyát. A tacsi amúgy is makacs, már kicsi korától fegyelmezni kell. Ha pl a tányérodról enne azt is engednéd csak azért mert kicsi? Nem! Na ugye. Játsz vele dicsérd meg minden de ne engedd neki a rossz viselkedést...
2016. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!