Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Pekingi...

Mit gondoltok a Pekingi palota pincsiről?

Figyelt kérdés
Na szóval szeretnék egy Pekingit már lebeszéltem anyával ha minden jól megy holnap meg kapom csak arra vagyok kíváncsi hogy mit kell tudnom róla még kisbaba lesz 9 hetes jaj de cuki :D nah mindegy szóval azt szeretném tudni hogy mit kell tudni róla hogy gondozzam van amit nem ehet? benti kis kutya lesz ez természetes. és kis fiú-t szeretnék semmi bajom a lánnyal csak fiú-t szeretnék ki lesz ivar talanítva szóval van amire allergiás és nem ehet ? és mit gondoltok magáról a kutyáról és a Fajtáról is ??
2010. febr. 28. 07:59
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
ez a mostani :) imádom [link] ő meg a 7 éves :9 öt is ímádom :) [link]
2010. márc. 2. 08:07
 22/32 anonim ***** válasza:
amennyire tudom idegbeteg kutya...:)
2010. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
10%
felrugnám szegényeket
2010. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
kérem idegbetegek ne itt vezessék le a feszültségüket hanem öljék meg magukat :)
2010. márc. 5. 12:41
 25/32 anonim ***** válasza:
nekem volt palotapincsim, és nagyon kis édes volt, 14 évig élt. abszolút nem volt harapós, de tényleg egy embert tekint gazdának! a többiekkel is elvolt, de a kiszemelt emberért rajongott. szerintem meg szép kutya. de mindenkinek más az ízlése!!!! beteges sem volt.
2010. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
na végre egy normális válasz köszönöm !! :)
2010. márc. 5. 15:30
 27/32 anonim ***** válasza:

Egy figyelem függő nehezen kezelhető akaratos kis szobacirkáló.

-nehezen kap levegőt, ezért legyen a szájában valami mikor alszik

-legyél vele határozott, mert könnye a fejedre nő

- könnyen hízik

2010. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
rendben
2010. márc. 5. 16:13
 29/32 anonim ***** válasza:

off:

Megkérdezhetem hány éves vagy? Nem kötekvésből mondom, de egy nyelvtankönyv rádférne a két kutya mellé.

off vége.


A kérdésre válaszolva pedig: Szerintem nem csúnya kutya, de azokat amiket leírtak róla előttem is, azok igazak, legalábbis én is úgy hallottam. Nekem még sosem volt pincsim, yorki párti vagyok :) Itt nálunk viszont egy pár szomszédnak pincsije van, akaratosak, este megállás nélkül ugatnak ha egy pici zajt hallanak. Szerintem mindenképp érdemes odafigyelned arra hogy honnan veszed, milyenek a szülők, és legfőképp ha már nálad van akkor TANÍTSD! Ne kényeztesd el mert kezelhetetlenné válik. Ha a környéketeken van kutyaiskola és anyagilag van rá lehetőségetek érdemes elmenni. Remélem segítettem valamit! Sok szerencsét, és jó egészséget a pici kutyushoz!

2010. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

mondd már meg drága, hogy ha 7 éve van egy palotapincsid (ami érdekes, mert kb 12-nek tűnsz a kérdésből. 5 évesen kaptad? vagy nem kiskutya volt?), hogyhogy nem tudod,hogy hogy gondozd, és hogy mit nem ehet, és mire allergiás? és csak azért mert "jajj de cuki :D" veszel kutyát? valamint, ha már 7 éve pekingit tartassz, hogyhogy még nincs kialakult véleményed?


én az életben nem adnék el ilyennek mint te kiskutyát...

2010. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!