Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a pekingi...

Mit gondoltok a pekingi palota pincsiröl?

Figyelt kérdés
Szeretitek? Ha nem akkor mért? Nekem van egy 3 hónapos kutyusom, de annyira aranyos.. Imádom, s ti, hogy vagytok vele?
2009. aug. 4. 01:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és gyerek szeretö e?:D
2009. aug. 4. 01:11
 2/15 anonim válasza:
95%
hát, nekem ugyan nincs kutyusom, de a pekingi palota pincsi szerintem nagyon édes egy kutya :) egyik ismerősömnek is pincsije van, és imádnivaló, nincsen rá panasz:)
2009. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%
Nekem van kettő is :) Az egyik már 9 éves,a kölyke pedig 3 lesz.A nagy nemigen gyerekszerető,ő inkább megijed a gyerekektől,és védekező reakcióként "odakap".De még néha nekem is,amikor nem akar kijönni az ágy alól :) Persze nem foggal,csak olyan "haggy már békén" dolog.Viszont nagyon jó "házörző",az ugatásfajtáiból meg tudom különböztetni,hogy most jön valaki,vagy szomjas,vagy csak kutyát ugat-e.Amúgy nagyon szerethető kutya.A kisebb amolyan szeretgetnivalós.Alig ugat,és olyan "bolond" szegény :) De imádom mindkettőt,főleg a nagyot,mivel vele nőttem fel.:) 17/L
2009. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak rossz tapasztalatom van a palota pincsiről.Ő nagyon agresszív volt kicsi kora óta.Főleg a kajára.És amint tudott kiszökött.Rengetegszer rohantam utána utcákon át,hogy elkapjam.Úgy kb 1 éves korában volt hogy akkor szökött el mikor nem voltunk otthon és soha nem jött haza.Pedig nem bántottuk szeretgettük fincsi kajákat vettünk neki.Mégse voltunk jók és elment.Sajnáltam nagyon.
2009. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
nekem tibeti spániel mixem van,ami kinézetre nagyon hasonlít a pincsihez csak hosszabb picit a pofija. Imádnivaló, mindenki szereti,mert nem félős, tapraesett kis pusziosztó:) A gyerekekért meg mindennél jobban rajong:)
2009. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem is kutya... Iszonyú rondának tartom, és szinte mindenki, akit ismerek. :S
2009. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és az ilyeneknek egyértelműen kisebbségi komplexusuk van.
2009. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van egy kölyök pekingim :)

ÓóÓ hát imádom (L):D Még eléggé rossz kis harapdálós igazi kölyök :D De azon kívül egy bújós kis szörpamacs (L):D

2009. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalatom még nincs vele viszont nem tetszik. Egyrészt kistestű, és aránytalan. Másrészt rövid az orra. Ez nem csak esztétikailag csúnya, de amit sokan elfelejtenek vagy nem is tudnak: ez rossz a kutyának, veszélyes az egészségére, szenvedhet tőle... Ezért sajnálom... :(
2009. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Agyontenyésztettek, idegbetegek, hisztisek legjobb barátjuk a kozmetikus és az állat ovos, nem a gazda.

Én ezt gondolom.

2009. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!