Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Pekingi...

Mit gondoltok a Pekingi palota pincsiről?

Figyelt kérdés
Na szóval szeretnék egy Pekingit már lebeszéltem anyával ha minden jól megy holnap meg kapom csak arra vagyok kíváncsi hogy mit kell tudnom róla még kisbaba lesz 9 hetes jaj de cuki :D nah mindegy szóval azt szeretném tudni hogy mit kell tudni róla hogy gondozzam van amit nem ehet? benti kis kutya lesz ez természetes. és kis fiú-t szeretnék semmi bajom a lánnyal csak fiú-t szeretnék ki lesz ivar talanítva szóval van amire allergiás és nem ehet ? és mit gondoltok magáról a kutyáról és a Fajtáról is ??
2010. febr. 28. 07:59
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
hát bocsi kicsit zavaros a hogy le írtam :D
2010. febr. 28. 08:00
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Csontot,csokit, édességet semmiképp ne adj neki. Csontot késöbb ehet de nem sokat. Csokit ne adj neki ,mert mérgező neki. Kapja meg minden oltását. Ha valami nem szeretnéd hogy nagy korában csináljon(ágyban alvás stb) akkor azt már az elején ne engedd. Ha jó helyről lezs a kutya akkor az allergia is kizárható. Vidd el napi zinten sétálni(csak az oltások után)Nagyon jó kis kutya tud lenni:D
2010. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
osztálytársammak az volt. Elég rosszcsont kutya szeret kóbolrolni. ez lett a vége elütte a kocsi
2010. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

nekem pincsim van, án imádom. nagyon okosak, hamar tanulnak. tipikusan egygazdás kutya, kinéz magnának valakit és az a gazdi, bár a többieket is szereti. a nőstények inkább a pasikat kedvelik a fiúk pedig a csajokat. néha tudnak makacsok lenni, de az enyém pl nem. az enyém nagyon nyugodt is, táskában viszem magammal sok helyre, mindenhol elvan szó nélkül. kicsit sem agresszív, csak kutyát ugat meg, azt is ritkán.

alapvetően az a fontos, hogy fegyelmezni és tanítani kell, akkor nagyon jó természetű kutya.

2010. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
Ronda mint a fene.
2010. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat tenyésztőtől lesz ez természetes hogy sétálni viszem minden nap az enyém nem fog el kóborolni jó nagy kertünk van :D
2010. febr. 28. 08:42
 7/32 anonim ***** válasza:
59%
az uncsitesómnak van,de nagyon buta szegény.
2010. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
08:39 közi a választ 08:41 indokold miért ?!
2010. febr. 28. 08:43
 9/32 A kérdező kommentje:
mert gondolom nem tanította meg szegény kis kutyát
2010. febr. 28. 08:44
 10/32 A kérdező kommentje:
írhattok még
2010. febr. 28. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!