Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Pekingi...

Mit gondoltok a Pekingi palota pincsiről?

Figyelt kérdés
Na szóval szeretnék egy Pekingit már lebeszéltem anyával ha minden jól megy holnap meg kapom csak arra vagyok kíváncsi hogy mit kell tudnom róla még kisbaba lesz 9 hetes jaj de cuki :D nah mindegy szóval azt szeretném tudni hogy mit kell tudni róla hogy gondozzam van amit nem ehet? benti kis kutya lesz ez természetes. és kis fiú-t szeretnék semmi bajom a lánnyal csak fiú-t szeretnék ki lesz ivar talanítva szóval van amire allergiás és nem ehet ? és mit gondoltok magáról a kutyáról és a Fajtáról is ??
2010. febr. 28. 07:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
34%
ronda mint a szar
2010. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
az lehet de olyan kis cuki :D
2010. febr. 28. 10:03
 13/32 anonim ***** válasza:
cuki???? inkább halál mint az a kutya
2010. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
:(
2010. febr. 28. 17:23
 15/32 anonim ***** válasza:

Olvasd el, sokat fog segíteni nevelési téren!

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
nagyon köszi de ezt már el olvastam !! de még egyszer köszi !!
2010. febr. 28. 19:41
 17/32 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon egészségtelen fajta, egyszerűen széttenyésztett. Túl kicsi a koponyája, túl lapos az arsa, ezért különböző betegségek jelentkezhetnek: szemproblémák, légzésproblémák. Nem lehet melegben sétáltatni, mert nem bírja. Hideget szintén nem bírja. Túl hosszú a teste, túl rövid a lába, ezért nem igazán tud még a lépcsőn sem felmenni. Anno egy Crufts győztes kutyát hűtött állványra rakták a kiállítás végén, mert meghalt volna pár kör mozgás után. Pár légitársaság sem vállalja már a pekingi szállítását. Érdemes megnézni a BBC erről szóló dokumentumfilmjét. Tehát szerintem az egyik legegészségtelenebb fajta, és hiába tündi-bündi pici pofija van, ez rém rossz neki. Én vennék inkább valami más, életrevalóbb fajtát.
2010. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
az én pincsimnek semmi ilyen baja nincs, lépcsőzik, rengeteget sétál legyen nyár vagy tél, nem beteges, semmi. igaz, én nem tenyésztőtől vettem, hanem rokonoknál született, de a szülei pincsik. igaz, ő pl rövid szőrű fajta. túltenyésztettetm én se vennék. amúgy a túltenyésztés sok fajtánál megjelenik.
2010. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Rövid szőrű? Akkor inkább palotapincser jellegű kutyád van. Ha nincs törzskönyv, akkor nem lehet rámondani, hogy fajtatiszta, csak fajtatiszta jellegű. Nem kötekedés, csak észrevétel.
2010. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
22:02 köszi a válaszod de nekem már van egy pincsim 7 éves csak szeretnék melé még egyet és már meg is van én tenyésztőtöl vettem minda kettőt és futnak fől a csiga lépcsönkön nagyon vidám és egy szer a régivel elmentünk egy bicikli turára és futuot utánuk 3 kg métert de utána össze szedtem és hoztam az ölembe a biciklin szóval mi nem ilyeneket veszünk jah és a réginek egész életében semmi baja nem volt !! mármint betegségebe !! :D bicsi ha sok hibát ejtek csak most nem tudok figyelni itt a babakutya a kezembe :)
2010. márc. 2. 08:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!