Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 3-hónapra "kicsi"?...

Szerintetek 3-hónapra "kicsi"? Amerikai staffordshire terrier. Minden nap kap csonterősítőt, vitaminokat stb.

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 22:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát ha fajtatiszta ha nem én akkor is szeretem és a kiskutyám marad.Csak kíváncsi voltam hogy arányos-e a korához képest köszi a válaszokat még egyszer.
2015. máj. 12. 22:23
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Akkor rakj fel egy olyan képet, amin látszanak is az arányai :)
2015. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Fentről fotózva mutatsz egy kölyökről egy képet. Szerinted erről hogyan tudná megállapítani bárki is, hogy kicsi, vagy sem?

Méret, súly alapján talán lehetne véleményt mondani, de staffikban is vannak nagyobb testűek és kisebb testűek is.

2015. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Már csak holnap tudok sajnos de holnap fel lesz téve akkor! Elküldjem privátba majd?
2015. máj. 12. 22:40
 15/22 A kérdező kommentje:
Meggondolatlan voltam és igazatok van holnap elküldöm nektek. Csak nagyon siettem feltenni a kérdést elnézést.
2015. máj. 12. 22:41
 16/22 anonim ***** válasza:

És ha nem, akkor mi lesz?


Én is beleestem a csapdába, vettem egy staffot, mire megnőtt kiderült pit keverék. De nem érdekel, mert imádom! Szóval ha kicsi, ha nagy, akkor is szeretem.


Én nem azért választottam ilyen kutyát, hogy "nagy legyen". Ezért nem is zavar, hogy nem lett "disznó kutya".


És 3 hónaposan nehéz megmondani, hogy 25 vagy 35 kilós lesz felnőtt korban. Főleg ilyen kép alapján...

2015. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Olyan képet csinálj, ahol oldalról látszik a kutya, és a kutya magasságában van fotózva. Máskülönben torzít a kép. Az is jó, ha az oldalára fekteted, és a kutyára merőlegesen felülről fotózod.
2015. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16-osnál a pont.
2015. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Tényleg nem stafford, de attól függetlenül aranyos.

Dongalábú, félresikerült kutyáknak nem szoktak TK-t kiállítani, selejt kutyaként olcsóbban adják el.

2015. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
NEkem is ajánlotta a doki a csonterősítőt az amúgy Acana puppy large breed-et evő kutyámnak. Láss csodát kifordultak a mancsai és francia álású lett!
2015. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!