Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok közel...

Milyen kutyát ajánlotok közel 80 éves szüleimnek, akik nem rég veszítették el a spánieljüket?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnének amelyiket nem kell nyíratni, nem ugat túl sokat és nem hajlamos a betegségekre. S persze olyan fajta kéne amelyik beéri annyi mozgással amire a kertben lehetősége van.Szóval békés, nyugodt kutyust szeretnénk nekik! A spánieljük nagyon okos volt, de most olyan kutyát szeretnének ami nem igényel sok gondozást.De persze legyen legalább olyan értelmes!
2008. aug. 24. 10:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nehogy beagle legyen. Az csak fiataloknak való, tapasztalatból mondom, egy éve van biglim. Rengeteg a mozgásigénye, és nagyon ugat. Játékos, egész nap foglalkozni kell vele, naponta 2x visszük sétálni, pedig kint lakik a kertben, és foglalkozni is kell vele napi 2 órát legalább ( közös játékok stb). Őrület mennyi energiája van.
2008. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Idős ember mellé mindenképpen egy már felnőtt kutyát vigyetek. Erre jó a menhely, vagy ha konkrét fajtában gondolkodtok akkor a fajtamentők. Én utóbbit javaslom, mert amíg egy fajtatiszta kutyánál 90%-ban meg lehet mondani, hogy milyen temperamentumú lesz házhoz kerülve, addig ez egy keveréknél erősen lutri.
2008. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy Picúr már gazdis! Siófokra került egy idős néni mellé.
2008. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tacskót ajánlok. Picike és elég neki a kerti mozgás és nem kell nyiratni.
2008. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy idősebb beagle szuka, aki garantáltan nem nagy mozgásigényű, jelenlegi átmeneti befogadója is egy idősebb hölgy.


[link]

2008. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sziasztok!

Én csak egy linket szeretnék "idetenni".

Rengeteg felnőtt keverék kutyus van itt, lehet választani és érdeklődni is utánuk.

Szóval a link: [link]

2008. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vegyél nekik egy bengáli tigrist, az majd rendreszoktatja az időseket.
2008. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
52%
szerintem egy magyar vizsla a tökéletes ami szófogadó
2008. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!