Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket szeretitek jobban?

Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Na szóval a keverék kutyákat szeretitek vagy a fajtatisztát ? Én inkább a keveréket ( nekem van 2 keverékem) és csupán azért mert egy keverék kutyából nincs több az igazi egyéniség és imádni tudnak !! a fajtatisztával nincs semmi bajom csak hát abból nagyon sok van ! és a keverékek hálásak hűségesek persze a többi kutya is lehet az ! nektek erről mi a véleményetek ?
2010. febr. 12. 15:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

a keverékek szívósak, és kevésbé betegek. de ha redvába tartod őket, mindkettő beteg lesz. keverékbe több fajta bennevan, jellemi sajátosságok.

fajtatisztának jellemét, testi arányait ki tudod számítani. alacsonyabb a tűrőképessége.

ugyanugy lehet csúnya agyontenyésztett fajkutya, mint egy kevésbé szép, de hűséges keverék:)

2010. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

utolsó vagyok:

Nekem két kutyám van. egy labrador keverék, és egy amstaff

a labi már nagy, négyéves. nagyon hűséges, szeretnialó.

de például a macskákat nem szereti.

az amstaff kölyök sem szereti a cicákat. egymást nem szeretik rajongásig. sokszor megverekszenek a területért.

mindkettőnek más a jelleme. a labrador kinem állhatja az idegent, az amstaff ujjong az idegen emberekért.

pedig a labrador embersegítő kutya. a staffi harcikutya,

pont fordítva van a jellemük.

2010. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de sztem baj van a kérdéssel. nem tudom ,mennyi idős vagy, és hány kutyád volt már, de úgy tűnik, nem volt még két egyfajtájú fajtiszta kutyusod.nekem már több kutyám is volt, és meg kell mondjam, hogy a fajtiszta kutyusok, bár hasonlítanak egymásra, de nincs köztük két ugyanolyan,egyikből sincs kettő vagy több, ugyanúgy mindegyik egyéniség, és hozzám még egyik keverék kutyám se volt olyan hűséges és hálás mint a kuvaszom vagy a border colliem...
2010. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő ugyanolyan,bár szerintem egy keverék,ha megmented egész életében hálás lesz neked.
2010. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
A fajtatiszta meg a keverék is kutya. Én ugyanúgy szeretem őket. :) Nem teszek köztük különbséget.
2010. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Persze értem nekem is van fajta tiszta kutyám és imádom ő is imád nem teszek közöttük külömbséget csak úgy kérdeztem hogy nektek melyik a szimpatikusabb amúgy 23 éves vagyok :)
2010. febr. 14. 12:03
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
mind a kettő jó nekem csak egy fajtiszta volt és az rotweiler volt de most van két keverékem!!!
2010. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Kutyát a lelke miatt tartunk. Aki CSAK a külseje miatt tart kutyát az rasszista!
2010. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

rasszista XD

én jobban szeretem a keverékeket, mert olyan izgalmasak, mindig meglepetéseket okoznak... én még mindig gyakran meglepődök a7 éves keverék-keverékemen... :)

2010. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%
én fajtatiszta kutyust szeretem volna, a párommal már ki is néztük a kennelt, és úgy volt hogy a nyáron majd fel is hívjuk. Mikor jött egy telefon hogy vannak keverék kutyusok egyiknek sincs gazdája utcán voltak nagyon rosszul néztek ki menhelyre kerültek volna. ránéztem a páromra mondtam hogy nem mindegy legalább adnánk az egyik kölyöknek nálunk egy új esélyt, és elhoztuk igaz állatorvoshoz hortuk de megérte még egy műtét vár rá az ivartalanítás. de szerintem mind a kettőt lehet szeretni egy befogadott keveréket is de biztos a fajtatisztának is örültem volna. de nem bántam meg, csoda okos kutya.
2010. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!