Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most már tényleg elegem van...

Most már tényleg elegem van belőle! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
13 hetes kölyökkutya, + panel lakás. Pár napig nagyon szépen pisilt a pelenkára, de 2 napja egyáltalán nem akar oda pisilni, és baromira elegem van abból, hogy napi 5* kell felsikálnom mindent. Ha el is megy a pelenkához, akkor meg mellé pisil. Örökbe fogadott kutya, nem voltak rendben az oltásai, utcára 1 hónap múlva vihetem, de addig mit kezdjek vele??!!! Valaki mondjon valami jó tippet, mert ez így nagyon nem működik.
2015. jan. 28. 16:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
35%

Azt azért ne felejtsétek el, hogy egy kölyök kutya nem olyan, hogy lerakom, pisil-kakil, és viszem föl.

A szomszédunknak is van egy 3 hónapos kutyája, tegnap este egy órát sétáltunk kisebb falkában, hogy lássa a többiektől "mi a teendő", egyszer pisilt a vége felé, majd ahogy felértek a lakásba, rögtön odakakilt.


Kérdező, ez ilyen. Egyébként az én kutyámnál anno remekül bevált a pelenka, az első naptól szinte csak arra intézte a dolgát, és onnantól, hogy kijártam vele sétálni, soha többé nem ment a pelenkára.

Próbáld meg azt - ha ragaszkodsz a pelushoz - hogy teszel köré egy keretet, mondjuk lécekből. A kutyusnak majd át kell lépnie a keretet, hogy a pelushoz férjen, és akkor nem fog mellé pisilni.

És ne haragudj a kutyusra, ő is még baba. Csak rá sajnos nem tudsz pelenkát tenni :)

2015. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
48%

Persze, h bent vègezte el a dolgát ismerősöd kölyök kutyája. Ez a vège, ha a gazdinak túl jól sikerül elmagyarázni a bent wc-zès/pelus dolgot ès a kutyának ez lesz a termèszetes.


Egy "egèszsèges elmèjű" kölyök kutya, akinèl látja a gazdi fent, h mindjárt bepisil, az lent egyből el fogja vègezni a dolgát, ahogy lerakják. Az enyèm sem tett máskèpp.

2015. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!