Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jogosan reklamált?...

Szerintetek jogosan reklamált? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval tegnap este kimentem a közeli kutyafuttatóra a kutyámmal (pincsi) és a futtató egy nagy tér de olyan, hogy az egyik oldala dombos. Mintha egy kis medencébe mennél le olyan. És ott szánkóztak páran. Egy fiatal pár és a gyereke (olyan 6-7 éves forma kisgyerek volt) Lent volt még két kutya akiket ismertem. Egy Tibeti Masztiff és egy Német Juhász keverék. (mindkettő lány) és amikor lecsúszott ez a kisgyerek a Német Juhász kutya odarohant ugatva azt hitte hogy játszik a gyerek az meg elkezdett bőgni és engem vettek elő hogy a pincsi a legveszedelmesebb kutya fajta, meg hogy menjünk el innen. Én meg kiröhögtem és ki oktattam hogy engem azért büntethetnek meg, ha nem a kijelölt helyen engedem el a kutyám ez pedig az, másodszor pedig felvilágosítottam róla hogy a marmagassága 26 centi így nem vagyok köteles szájkosarat rá tenni stb. Meg kérdeztem tőle, hogy még is mit csinálna a gyerekével? Megharapja a kis lábúját? Utána lementem a többiekhez elvolt engedve a kutya csúszott le a gyerekkel az apja és a kutyám oda ment de nem ugatott (csak akkor ugat ha sikítoznak) a pali meg majdnem felrugta... Csak mondtam neki hogy ha hozzá mer nyúlni a kutyámhoz eltöröm a lábát és feljelentem állatbántalmazásért. Szerintetek jogosan reklamál? Ne vigyem oda többet? Bocsi, hogy hosszúra sikerült.
2010. febr. 7. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

sztem meg neked kéne reklamálni hogy miert ott szánkoztak????!!


egyébként én is tapasztalom,hogy mindig a kutyás a hibás,sokszor járunk sétálni a hungaroringnél,(németjuhászom van,és suliba is járunk kb 4 honpja folyamatosan)és tényleg senkit nem bánt a kutya és mindig szolnak hogy kössem meg,mert félnek töle,pedig elözöleg meg utyuluputyulu,meg hogy milyen szép vagy ilyeneket mondott a foszer

némelyik ember tiszta hülye, nkábbb maradjanak otthon az ilyen emberek,és vezessenek áramot,ne a kutyásokat b...sztassák!!!!!

2010. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem volt igzuk! Semmi joguk ott lenni! Azt sem értem miér téged vettek elő amikor a német juhász ugatott.

Elegem van az ilyen idegbeteg anyukákból! Ááá. Meg lehet érteni hogy félti a gyerekét. B+ akkor miért viszi a kutyafuttatóba? Talán a gyereke kutya? De arra meg sápítoznak hogy mit képzelek, hogy a kutya nem lehet egy szinten egy Gyerekkel... Pff..

Velem is volt olyan hogy mentem az utcában a szoksásos útvonalon és megfenyegettek hogy a rottweilert rámengedik azért mert ugat (a rottweiler) abban a két percben amíg elhaladunk, és a kölykök nem tudnak aludni... Több helyen is volt ilyen... Meg olyan is hogy Mentem az úton a kutyákkal. Ellőttem meg 2 babakocsit toltak négyen, jó szélésen hogy egy centi hely nem volt melletük! Én köszöntem mert ismerem őket, észre sem vettem, és nem álltak volna arrébb amíg elmegyek. Áhh! Aztán mikor elmentem akkor nekem szóltak be hogy mit képzelek én, hogy elviszem a babakocsi mellett a 3 fenevad kutyám! :O Legközelebb ha jön az száguldó kocsi a kanyarban és elcsapja őket akkor is nekik fog még feljebb álni hogy mit képzel a kocsi hogy az úton megy és azt akarja hogy adjanak neki helyet!? Volt olyan apuka aki esernyővel akarta verni a kutyát a kerítésen keresztül! Meg olyan anyuci aki közölte a gyerekével hogy simogassa meg a kutyám mert a gazdája is azt akarja. Igaz hogy nagy ívben elkerültem őket és oda asem néztem. Aztán még engem jelentenek fel mert a kutyám (pórázon, láb mellett) megharapja a gyereket aki engedély nélkül vagy a beképzelt anyja miatt jön oda. És még nekik áll feljebb hogy mit képzelek én hogy meg merem tiltani hogy megfogják a kutyám...Ccc... Persze könnyű így bánni, mert fiatal lány vagyok és nem kemény kutyákkal sétálok hanem mudikkal, így könnyű bátornak lenni.

2010. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jogos!

Megértelek teljesen ! Hidd el sajnos ilyen emberek voltak -vannak -és lesznek is !

Nekem 3 jól megtermett AMstaffom van , gondolhatod én is miket kapok ... ez olyan emberevő kutya , olyan gyerekgyilkos ... ugye ?? Erre anyit szoktam mondani IGEN persze reggelire embert szoktak enni , és ma még úgysem ettek :)

Mikor már az agyamat felhúzzák , volt hogy sétáltatás közben elengedtem őket , kicsitt arréb mentek és egy illető akinek problémája volt velem meg akart úgymond verni ?! Sajnos nem tudta hogy 3 kutyával vagyok és hogy mind a 3 parancsra támad, mert örzővédőztünk velük , csak anyit mondtam fogd meg ... körbeállták , megmutatták gyönyörű egészséges fehér fagaikat és a illető össze is sz@rta magát ... Mivel 50 kg os fiatal lány vagyok , ezért nekem is könnyen pattognak !

Én a kutyáimat mindenhova viszem magammal ... ha felmegyek a városba beülni valahova a csajokkal akkor is , mert mindig oda szoktam menni ahol van kert rész is , és oda a kutyákat is be lehet vinni , míg nem vittem őket, feszt fütyültek , tapogatni akartak , beszóltak ... hát hál' isten ilyen gondom már nincsen :D

Ne foglalkozz ilyenekkel , ha valaki bármelyik kutyámra kezet merne elmelni letörném a kezét és azzal verném agyon , vagy feldugnám a seggébe !

Erről enyit .

2010. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az a baj hogy van némelyik agyatlan ember,aki a kutya alapján itéli meg hogy milyen (roti,németjuhász,meg hasonlo) hogy harap meg minden,de van aki direkt provokálja az embert meg a kutyát hogy balhézzon,

sajna mindig leszenk ilyenek,

de én mindig aaki beszol nekem amikor kutyával megyek, sétálni azt modom,:a kutyámnak több esze van,mint neked,ugyhogy pofát sulyban!

aztán el is hallgatnak,

2010. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!