Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kint ugat az utcán séta...

Ha kint ugat az utcán séta közben, mi legyen?

Figyelt kérdés
Ma reggel (vasárnap, 8 órakor) kimentünk sétálni a kutyáimmal a hivatalos, kijelölt kutyafuttatóra. Játszottak, és igen, néha játék közben ugattak is. Erre az egyik közeli ház ablakából kirepült két krumpli, ami majdnem eltalált minket, némi kiabálás kíséretében, hogy húzzunk melegebb éghajlatra, mert ők nem tudnak aludni az ugatástól. Mit gondoltok erről? Ott van a hivatalos kutyafuttató, nem hajnali 6-kor ugattak a kutyák, hanem viszonylag emberi időben, reggel 8 után. Valóban rá kellene szólni a kutyáimra, hogy játék közben ne ugassanak, csak mert hátha valaki meghallja a szomszéd házból?
2010. febr. 7. 09:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Barmok mindig voltak és mindig is lesznek. Semmi joga hozzá, hogy krumplival dobáljon, főleg ha még kijelölt helyen is vagy a kutyáiddal. Egyébként ugató kutyáktól meg mindenhogy lehet aludni. Aki álmos az tud, aki meg lustálkodni akar annak meg már legyen mindegy.

Én falun lakom és a egész éjszaka a kutyák vonyítását meg ugatását hallgatom. Reggel hatkor meg a szomszéd boxere ugat, még sem zavar és tudok aludni. Ilyen alapon akkor én az egész utcában és faluban is dobálhatnám a krumplikat. Bunkó, parasztok az ilyenek. Ne foglalkozz velük.

2010. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos általában utálják a kutyásokat... Sok agyament ember. :( Ne foglalkozz velük, bár velem már volt olyan hogy beváltották az igéretüket...
2010. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
mit csináltak, a kutyádat bántották???? én is ettől félek :(
2010. febr. 8. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!