Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kint ugat az utcán séta...

Ha kint ugat az utcán séta közben, mi legyen?

Figyelt kérdés
Ma reggel (vasárnap, 8 órakor) kimentünk sétálni a kutyáimmal a hivatalos, kijelölt kutyafuttatóra. Játszottak, és igen, néha játék közben ugattak is. Erre az egyik közeli ház ablakából kirepült két krumpli, ami majdnem eltalált minket, némi kiabálás kíséretében, hogy húzzunk melegebb éghajlatra, mert ők nem tudnak aludni az ugatástól. Mit gondoltok erről? Ott van a hivatalos kutyafuttató, nem hajnali 6-kor ugattak a kutyák, hanem viszonylag emberi időben, reggel 8 után. Valóban rá kellene szólni a kutyáimra, hogy játék közben ne ugassanak, csak mert hátha valaki meghallja a szomszéd házból?
2010. febr. 7. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Sztem dobd vissza a krumplit, mondván, hogy elejtették... Nem volt jogos a felháborodásuk amúgy...
2010. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
dehogynem volt jogos. vasárnap nyolckor még sokan vannak akik aludni szeretnének
2010. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
mindenki örülhet hogy nem egy plazma tv-t dobott le xD
2010. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekelejenek. Nekünk is beszóltak (vagy is üvöltöttek), hogy ha nem hallgattatom el a "dögöt", akkor lejön és kitépi a szívét o.O Tojtam rá, nem mentünk sehova, lejönni meg nem mert, az ilyen nagy arcú alakok gyávák is,mint a sz.r. Tudod, hogy van ez; ne állj le vitatkozni hülyékkel; lesüllyedsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. :))
2010. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem volt jogos a szidás. Kutyafuttató. Ha álmos tud aludni...
2010. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt jogos! Utálom az ilyen embereket....Minek költöztek oda??!! Visszadobtam volna azt a krumplit..Milyen kutyád van?:)
2010. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
keverékek, kettő... hát igen, egyrészt oké, aludjon, ha álmos, szerintem tudna aludni, másrészt meg tényleg ott a futtató, nem a kertjében randalíroztunk. én amúgy minden másnap éjjel dolgozom, és amikor nappal alszom, soha senkit nem érdekel, hogy a fejem mellett fúrnak-faragnak, dörömbölnek. mondjuk ezt megszoktam. csak nem gondolom, hogy reggel 8-kor ne lehessen semmit csinálni, főleg kint az utcán...
2010. febr. 7. 10:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Második, de jogos volt mivel kutyafuttatóra mentek, 8 óra pedig már közel nincs a csendháborításhoz...
2010. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen földugott! vagy költözőn ki tanyára ahol nincsen közelbe semmi!Én már nem foglalkozom ilyenekkel, engem is sok más zavar bérházba de tudom hogy ez ezzel jár!!!
2010. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, akkor azért annyira nem voltunk bunkók. az a baj, hogy máshová meg nem tudok elmenni minden reggel, mert nincs olyan kutyafuttató a környéken, ahol ne lenne a közelben ház, 10 km-t meg nem akarok minden reggel utazni, hogy kimenjünk az erdőbe, ahol nincs senki. csak kicsit én is megijedtem, mert mondjuk nem talált el a krumpli, de nem volt messze, és mivel viszonylag magasról dobták, ha eltalál, szerintem simán bajunk is eshetett volna.
2010. febr. 7. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!