Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ujszülött kiskutyák mennyit...

Ujszülött kiskutyák mennyit sírnak? Főleg éjszaka? 1éves kisfiam tud majd aludni? 4kisyorki lesz, kicsit aggódom

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 09:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésedre már többen válaszoltak. Én csak annyit szeretnék írni, hogy sürgősen keress új dokit a kutyádnak az ő érdekében, mert sajnos tényleg rengeteg a vérlázítóan tudatlan és képzetlen, de pénzéhes állatorvos. Nem fogod megtudni, hogy tudatlanságból mond-e neked butaságokat az egyszeri elletéssel kapcsolatban vagy azért, mert anyagilag sokkal jobban jár egy teljes alom felnevelésével, mint az ivartalanítással. Szóval, ha elérhető közelségben (gondolom vidéki vagy, ott vannak ilyen dokik :-(( van fiatalabb és képzettebb+tájékozottabb doki, akkor ne habozz!
2010. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
81%

Biztos valami sötét,tudatlan bunkó "állatorvos"mondta,hogy egyszer szüljön a kutya,olyan falusi disznóherélős-szintű.

A képzett állatorvosok pontosan tudják,hogy ez hülyeség,sőt az Állatorvosi Kamara is kiadott erről egy állásfoglalást.

2010. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Hmm.Az a helyzet,hogy minden tüzelésnél befordult a kutya,nem evett,egy sarokba aludt,nem jöttoda hozzánk ha hívtuk,egyből vittem orvoshoz,és ő egyből mondta,hogy nem tüzelt?mondtam,hogy de,1hete,és azt mondta azért viselkedik így.és minden tüzelésnél ez volt,szóval ezért lett pároztatva,amugy a szülésről mindent elolvastam,van már lámpánk is,a hely is megvan,remélem egészséges,életerős kiskutyák lesznek!amugy aki azt írta,hogy a yorki egy lábtőrlő kutya,annak azt üzenem,hogy más oldalakat olvasgasson,mert szerintem ide állatbarátok írnak!
2010. febr. 6. 07:34
 24/39 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva: a kiskutyák nem sírnak, mint ahogy egyik állat kicsinye sem. Gondolj bele, ha a természetben élnének, az életük függne attól, hogy csendben maradnak-e, vagy hangoskodnak.

Egyedül az ember gyerek tudja, hogy megteheti, mert semmi veszély nem fenyegeti.

2010. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha így viselkedik a tüzelésekkor, akkor nagyon jó esélyetek van sajnos a későbbiekben az álvemhességekre+gennyes méhgyulladásra is. A kutyádnak erős a hormonműködése. Ilyen esetben az egyszeri ellés csak elősegíti a későbbi sorozatos álvemhességek lehetőségét, ami miatt kényszerből betegen kell majd ivartalanítani. Na, az nem lesz két fillér+veszélyes is. És ezt végleg nem bíznám majd arra az orvosra, aki ilyeneket mond. Tényleg keress egy jobb dokit, mert ez a mostani nagyon hülye.
2010. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Így van!

Ha normális orvos lenne,azonnal ivartalanítást javasol.

Úgy látszik,nem érti annyira a szakmáját,hogy ilyen,normális dokinál napi rutinnak számító műtétet vállaljon.

Szomorú!

2010. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:és ha ellésnél netán pobléma dódik,félő,hogy ilyen ostoba "orvos"nagy bajt csinál,a kutyát is megölheti akár a tudatlanságával.Apró termetű fajtáknál gyakran van ellésnél gond,pont a testméretük miatt.
2010. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy magzatvízelfolyástól számítva ha 20 percen belül nem bújk ki a kiskutya,akkor császározni kell,viszont az interneten 2órát olvastam.szerintetek?Mostmár inkább mindent megkérdezek
2010. febr. 7. 13:04
 29/39 anonim ***** válasza:
Nem biztos ám, hogy nem ért hozzá az az orvos, lehet, hogy ért hozzá, de inkább a saját hasznát nézi. A kölykök oltásából, az esetleges császározásból, a szuka további utókezeléseiből többször annyi pénzt be tud zsebelni, mint egy szimpla, egyszeri ivartalanításból.
2010. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
Menekülj az ilyen állatorvostól!!!!
2010. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!