Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?!

Milyen kutyánk legyen?!

Figyelt kérdés

Sajnos elkellet altatni a kutyusunkat 13éves volt.. /cry nagyon szerettük ,és szeretnénk ha lenne kutya a háznál beakarunk szerezni egy másikat milyet tudnátok javasolni rövid szőrű nagy és könnyen tanítható , előző kutyánk német juhász volt


előre köszi az értelmes válaszokat.


2010. febr. 4. 17:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
25%
Én a amerikai buldog + stafford keveréket 10 ért vettem. Egy jó keverék megéri azt a 10 papírt, menhelyen meg ilyen "minőségű" kutyát nem kapsz, én még mindig azt mondom nézegesd a netet, és majd rátalálsz, ne kapkodd el.
2010. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

OFF: nahát!

a miénket is 13 évesen kellett elaltatni most jan. 23-án,

rottweiler volt.

On: ha nagyon mozgós család vagytok, akkor egy tervueren vagy groenendael

ha annyira de, mégis egy kicsi, akkor óriás schanuzer vagy airedale terrier :)

2010. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
nem is 13 éves volt már akkor se volt kölyök kutya mikor megkaptuk anyám ma mondta ép mikor a papírját pakolta 16éves volt!
2010. febr. 6. 18:42
 34/41 A kérdező kommentje:
13 éve volt velünk és én csak most tudtam meg hogy mennyi idős is volt jó mondjuk én 4éves voltam mikor hozzánk került :)
2010. febr. 6. 18:44
 35/41 anonim ***** válasza:

17.26-osnak:nem tartom értelmes dolognak egy keverékért ennyi pénzt adni.A szaporítót ez arra ösztönzi,hogy tovább gyártsa a keverékeket a meglévő sok tízezer gazdátlan mellé.

Honnan veszed,hogy menhelyen nincs ilyen "minőségű"kutya?

Sok ismerősöm dolgozik,versenyzik eredményesen menhelyről,felnőtten befogadott kutyával.

2010. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
21:35-nek, mikor én keresgéltem kutyát néztem sok menhely honlapját is, de én nem találtam ilyen keveréket. Sztem Teddy bőven megérte azt a 10 papírt, egyszer sem bántam meg hogy őt választottam. Menhelyi felnőtt kutyát nem fogadnék örökbe, de ez az én véleményem, sztem amelyik kutya melletted nő fel sokkal hűségesebb. Azért is tettem idézőjelbe hogy ilyen minőségű, mert a keverék kutyát sokan semmibe sem nézik, pedig ugyanolyan csodálatos mint a többi. Elhiszem hogy menhelyen is vannak nagyon jó képességű kutyák, de én akkor is kölyköt vennék vagy fogadnék örökbe.
2010. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
meg még annyit hogy sztem egy elég jó párosítású keverékem van, és így nem sok érte a 10 papír, van olyan párosítás amiért én se adtam volna pénzt, de ha megnyugat a 10 papíron felül még több mint 100 kilométert mentem érte autóval, a magyarázatom erre a cselekedetre, ami szerinted vétek, hogy valahogy úgy éreztem hogy nekem ő kell:))))
2010. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
pitbull<3 kedvenc kutya , szerintem te is tudnád szeretni.család szerető, kutya könnyen tanítható
2010. febr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
a pitbull az nem ilyen kis tömzsi ?
2010. febr. 7. 08:35
 40/41 anonim ***** válasza:
pit--> [link]
2010. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!