Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?!

Milyen kutyánk legyen?!

Figyelt kérdés

Sajnos elkellet altatni a kutyusunkat 13éves volt.. /cry nagyon szerettük ,és szeretnénk ha lenne kutya a háznál beakarunk szerezni egy másikat milyet tudnátok javasolni rövid szőrű nagy és könnyen tanítható , előző kutyánk német juhász volt


előre köszi az értelmes válaszokat.


2010. febr. 4. 17:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom a dolgot, tudom milyen érzés, az én kutyusom is a nyáron pusztult el, 14 éves volt, mellette nőttem fel. Nekünk volt mellette még1 kutyánk, de vennünk kellett egy másikat, mert a fiatalabb nem evett, szomorú volt és kereste az idősebb kutyát :( Mi egy boxert vettünk, nagyon aranyos, imáfnivaló kiskutya :)
2010. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem pont, hogy nem ugyanolyat kéne. Az előző kutyád megismételhetetlen - de a következő is az lesz!!! Őt is azért szeresd, mert olyan, amilyen, az, aki!
2010. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vizslát. Nagyon szép kutyák, én imádom őket.
2010. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

17:35-ös ahogy ezt elolvastam elkezdtem sirni:( pedig az én kutyusom itt fekszik a lábamnál


hogy a kérdésre válaszoljak én a boxert javaslom:)

2010. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Golden Retrievert ajánlom, mivel imád az emeberek körül lenni, nyugodt, és gyerekek mellé az egyik legjobb kutafajta.

részvétem a kutyusodért :'(((

2010. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

17:35-ös köszönöm szépen! Ezen én is sírtam. Próbálok erre gondolni, ha újra elveszítek majd egy állatot. És a régieket is őrzöm emlékeimben és remélem jó helyen vannak.


Nekünk is németjuhászunk van, ő is hasonló korú, mint a tietek volt.


Esetleg skótjuhász kutyus? Tudod a Lassie :)


Vagy menhelyre menjetek be és ott sok kutyust láthattok, legalább meglátjátok melyik tetszik úgy élőben.


Esetleg itt van egy teszt:

[link]


Ez is ad javaslatokat, hogy milyen kutyus lenne nektek megfelelő. Aztán beírod googleba és nézhetsz róla képeket.


Részvétem a kutyus miatt.

2010. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Bullmasztiff, Rhodesiai ridgeback, Erdélyi kopó, Német rövid szõrû pointer, Boxer.

Hirtelen ezek jutottak az eszembe, de nektek kell dönteni. Mondjuk szerintem a labrador szuper kutya, de abból amit írtál a környékről, nektek nem hiszem, hogy beválna...nem az a házőrző fajta.

2010. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem menhelyről vegyetek

onnan ingyen van és szerintem az tök jó

2010. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,ha kitalálod,milyen fajtát szeretnél,tudsz fajtamentőktől is örökbe fogadni.A javasolt fajták közül gyakorlatilag mindnél van fajtamentés.

Így egészséges fajtatiszta kutyához jutsz és életet is mentesz.Kérlek,fontold meg ezt a lehetőséget is!

2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%
husky
2010. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!