Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?!

Milyen kutyánk legyen?!

Figyelt kérdés

Sajnos elkellet altatni a kutyusunkat 13éves volt.. /cry nagyon szerettük ,és szeretnénk ha lenne kutya a háznál beakarunk szerezni egy másikat milyet tudnátok javasolni rövid szőrű nagy és könnyen tanítható , előző kutyánk német juhász volt


előre köszi az értelmes válaszokat.


2010. febr. 4. 17:18
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom h a gettoba lakunk , de azért előfordulnak betörések hébe hóba olyan helyeken ahol nincs kutya


Nagyon köszönöm a sok választ , de kölyök kutyát szeretnénk ha találunk megfelelő helyet ahol kölyök kutyát örökbe lehet fogadni akkor valószínű hogy onnan fogadunk örökbe egyet.

2010. febr. 4. 19:11
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

17:35-ös ez nagyon szép volt :((( nekem is itt van a kutyám, belegondolni sem merek mi lesz ha....

Én voltam aki a groenendlaelt javasolta.

2010. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt a helyzet 14 éves volt a kutyám mikor nagyon beteg lett, és nem lehetett rajta segíteni, ugyan ezt gondoltam hogy kell egy másik, hónapokig nézegettem a neten a kutyákat, de egyik sem volt jó. Mondhatta bárki hogy milyen legyen, nekem ő kellett vissza. De pár hónap után rátaláltam neten a mostani kutyusomra, és akkor tudtam hogy ő méltó utódja lesz Macinak. Ne másokra hallgass, keresgélj, és ne azért vegyél másikat mert kell a portára hanem mert ő kell neked:), és akkor nem fogod megbánni a választásod.
2010. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem nézzetek ki menhelyekre biztos lesz olyan nagytestü és rövid szőrü kutya aki azonnal belopja magát a szivetekbe! És akkor egy életet menthettek meg ami méginkább jó érzéssel fog eltölteni benneteket!
2010. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
A belgajuhászból a malinosi rövidszőrű, nagyon jól tanítható, jó házőrző
2010. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is nagyon szép dolog lenne egy másik életet megmenteni: menhely, fajtamentés meg ilyesmi, da venni akarsz én a golden ret. ajánlom, könnyen tanítható, okos, barátságos és szereti a gazdáit. Ha házat akarod őriztetni vagy ilyesmi akkor dog vagy nagyob testű kutyafajták. Nekem goldenem van mi őt megmentettük és még mindíg hálás.

Részvétem, tudom milyen elveszteni egy kutyát (minden kutyás tudja milyen ez) :( Sok sikert a válogatásban.

2010. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
anyám a dogot kizárta..
2010. febr. 6. 13:42
 28/41 A kérdező kommentje:
pedig nekem az tetszik legjobban
2010. febr. 6. 13:42
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Én a labradort javaslom, mert rövid a szőre, nagyon okos, és szereti a gyerekeket és emellett jó házörző!

Tapasztalatból mondom, hogy jó kutya, mert már nekem is volt. Én minden szempontból csak ajánlani tudom!

2010. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem a kutyus miatt! :( Am egy fajtatiszta, egészséges kutya nem 10-20 hanem 100ezer Ft körül van szóval ha ennyi pénzetek nincs rá (amit teljesen megértenék) akkor sztem is fogadjatok örökbe! :) Sintértelep, menhely, fajtamentés rengeteg hely van ahol kölyökkutyusok várnak gazdára! Sok sikert, majd írd meg mi lett! :)
2010. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!