Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tart Nemetjuhaszt az ezen...

Ki tart Nemetjuhaszt az ezen oldalt latogatok kozul?

Figyelt kérdés
megvagy elegedve vele? mi a neve es kan vagy szuka?
2010. febr. 2. 20:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nekünk is hj-unk van. Nagyon szeretjük .16 hónapos , kan kutya.Hamar tanul. Következetes gazdi kell hozzá.
2010. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
És te mégis mit csinálsz? Ugyanazt mint barátod..a tiédet jobbnak tartod, mint a másokét, és fikázod is. Sem naív sem tudatlan nem vagyok, a kutyát pedig nem azért fogadtuk be, mert láttam a tévében Rexet...Ha meg azt gondolod az emberekről, hogy ezért veszik, akkor nem tudom, mért rám mondod, hogy tudatlan vagyok...És csak azért mert nem törzskönyvezett nem veszi fel a versenyt a többivel? Teljesen ellentmondasz magadnak:előzőleg azt írtad, hogy túltenyésztették őket, a kiállításokon csak ronda és rendelleneséggel született németjuhászok vannak. Nem vagyok hülye, tisztában vagyok vele, hogy magától nem fogja megcsinálni az engedelmességit sem, ezért is járok vele kutyaiskolába. Érdekes az oktatók azt mondták, hogy rendkívül intelligens, sokkal jobb a fizikuma és értelmi képessége, mint az 500ezres Olaszországból hozott kutyának.
2010. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

És hogy a kérdésre is válaszoljak :D

10 hónapos szuka kutyusom van, akit oda nem adnék semmi pénzért senkinek. Nagyon okos, habár egy kicsit antiszociális,mert kiskorában nem vittük más kutyák közelébe, mert féltünk, hogy elkap tőlük valamit amíg nincs meg az összes oltása. Most már bánom, mert fél az idegen kutyáktól, és nem mer közeledni hozzájuk, hacsak nincs egy kerítés köztük :D

2010. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem lehet alapból kijelenteni, hogy a staffi azért nem jó, mert kicsinek húzza a pórázt, mert általában minden kutya, amelyik nem fél az utcán, úgy kezdi. Aztán meg lehet tanítani a szép pórázon közlekedésre. A rottik sem eszik meg mind a gazdájukat 8 évesen. Nagyon sok rotweiler él békében a gazdájával.Mindkét fajta a maga nemében remek kutya, jól taníthatók.

Az nj sokrétűsége miatt kedvelt és nagyon is ismert kutya.

Filmekben, bemutatókon általában őket látni. Így érthető, ha sokan őt akarják. Azt viszont nem tudják a legtöbben, mennyi tanítás, foglalkozás kell ahhoz, hogy békésen éljen együtt kutya és gazda.

2010. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ebben igazat adok, hogy rengeteg , kutyát divatbol, vesznek meg, aztán tul adnak rajta, igy kaptuk mi is a kutyánkat. Vagyis egyszerüen , az volt a bajuk ,hogy megnött, és ugrált mindenkire. Mi erröl leszoktattuk, szépen viselkedik, gyerekek és emberek jelenlétében.Nem torzskonyvezett, ingyen kaptuk, és még nem is tudtam , hogy milyen fajta, csak amikor el hozták. De belopta magát a szivünkbe. 3. oldalrol válaszolo macko gazdija
2010. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nekem nem unalmas a német juhász mert , most van elöször ilyen kutyám. Söt , nagyon jo választásnak találom , mert konnyen tanithato, termászetesen , mint minden kutyához , odafigyelés és türelem kell hozzá. Természetesen kell hozzá hely mivel nagy a mozgás igénye. Terület kell neki . Kedvse kérdezö ha van elég nagy udvarod, ahol elfér , akkor válaszd csak a németjuhászt. Sokan azt a hibát követik el hogy a 10. emeletere akarják , panelben taratani. elozö válaszolo.
2010. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A mi kedvencünk [link] 16 hónapos kan kutyus.
2010. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
14:45ös: szép kutya! :)
2010. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
16:15ös vagyok. elírtam. 12:45ös. bocsi :)
2010. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
szerencsere ha meglesz egy fel hektar terulet al a rendelkezesere egeszen nyarig/aztan vmivel kissebb de meg mindig nagy terulet lesz az ove(me hanem letapodna a fuvet) remelem mihamarabb meglesz a kutyuska.
2010. febr. 4. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!