Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tart Nemetjuhaszt az ezen...

Ki tart Nemetjuhaszt az ezen oldalt latogatok kozul?

Figyelt kérdés
megvagy elegedve vele? mi a neve es kan vagy szuka?
2010. febr. 2. 20:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
51%
Nekem egy kan németjuhászom van! És Lucky a neve!:) Nem hiába ez a neve! Am ez meg egy hülyeség h túl van tenyésztve! Az egy dolog h a te környezetedbe sok a németjuhász de nem biztos h fajtatiszta! És senki ne várja h házat fog őrizni mer nem hiába JUHÁSZ. Nem ház őrzésre való! Én nagyon megvagyok vele elégedve, mert nagyon hálás. Jól kell vele bánni és meghálálja! Ennyi az egész!
2010. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
39%

Hülyeség? Láttál te már kiállítási német juhászt? Rá szokták mondani hogy csak oldalról szép, mert annyira lejt a háta, és ha felülről megnézed, olyan vékony a háta, hogy egy kézzel összefogod... Amúgy ismered rendőrkutyákat? :) Mert a többségük német juhász... És elég kemények amikor el kell fogni valakit. Nekem "csak" mudim van (juhász kutya) de az is bármikor megvéd, nem tudom te milyen kutyákat ismersz. A juhászkutyák egyik ismertetőjele, hogy bizalmatlanok és alkalmasak jelzőkutyának, őrzésre.

Ne aggódj meg tudom állapítani hogy melyik kutya fajtatiszta nálunk, nem erről beszéltem, hanem arról hogy sok van belőle, divatos és ez árt a fajtának. A munkakutyák rondák, a kiállításiak meg alig bírnak menni...

2010. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Mármint rondák a kiállításos szakértők szerint, nem szerintem.

Szóval kicsit el vagy tévedve, méghogy a német juhászról ne várjuk hogy őrizzen :D

2010. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
21:42: nagyon szép a kutyád!! :) 21:01es vagyok :)
2010. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Nekem az a problémám a fajtával:

[link]

2010. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

21.42-esé télleg nagyon szép, és nagyon okos feje van.

ez a jó a németjuhászokban h a többségének nagyon okos tekintete van, és nagyjából okosak is, de mindemellett nagyon játékosak is tudnak lenni, és nagyon megbízható kutyák.

nekem egy keverék németjuhászom van, kiskorában eléggé zavarodott kutya volt:D de nagyon okos volt már akkoris. mostmár elég idős, de maximálisan megvagyok vele elégedve, ezegy nagyon okos értelmes, aranyos, játékos kutya,

2010. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Szép szép, de jó ég, csoda, hogy nem dől rájuk a ház.
2010. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:

szia!van egy Dolly nevű németjuhászunk, akit nagyon imádunk!!már 10 éves(kiskorától velünk van), egyetlen egyszer volt beteg, akkor is azért,mert valaki megmérgezte...:( de azóta egészséges,szereti a gyerekeket,és mindemellett nagyon jó házőrző...


jah és azon nem kell meglepődni(minden ismerős nj.kutyás ismerősnél így van), ha a "kissé barnább bőrűekre" jobban ugat:)

2010. febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
szuka, imádom! gyönyörű okos csak kicsit falánk.
2010. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:

Talpas : egy fekete ciklon, nj kan, élt 11 évet, még gyerek voltam ,

Dasty : nj kan, élt 9 évet,Ő volt életem egyik legcsodálatosabb emléke volt,( Csenge: szuka, akasztás elől mentett terrier keverék, érzelmileg Ő ált hozzám legközelebb, élt 13 évet )

Bessy : nj szuka, férjem kutyája volt, élt 13 évet

Most szemünk fényei, Szonja : nj szuka, 5 éves ( hisztis, akaratos, szeretetre éhes )és

Brutus: kan, nj juhász - kopó keverék 2 éves ( állandóan feszegeti a határait, makacs, egy igazi családi bohóc )

Teljesen beléjük vagyunk szerelmesedve, minden "túltenyésztési" hibájukkal együtt. Ha betegek, próbáljuk erősnek mutatni magunkat, és minden követ megmozgatunk, hogy meggyógyuljanak. Szonjának több betegsége van ( allergia, bőrgomba, nyaki csigolya kopások, csípőizületi dp - túl vagyunk egy műtéten - ), végig kíséri mindennapjainkat, de Ő NEM TEHET RÓLA, mi pedig tisztában vagyunk vele és próbáljuk széppé tenni minden napját ( reméljük még nagyon-nagyon sok évig).

Bármilyen fajta kutyám is lenne akkor is Ő lenne a mindenem / mindenünk!!

2010. febr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!