Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tart Nemetjuhaszt az ezen...

Ki tart Nemetjuhaszt az ezen oldalt latogatok kozul?

Figyelt kérdés
megvagy elegedve vele? mi a neve es kan vagy szuka?
2010. febr. 2. 20:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a legelső kutyám egy nématjuhász szuka kutyus volt. Sajnos már öreg volt amikor hozzánk került, még kisgyerek voltam. Most egy husky-németjuhász keverékem van, imádom, kis tündér :) Sose fogy ki az energiából :) Ja, és ő is szuka, és Buksinak hívják :) Tudom, közhelyes, de annyira ráillik, kis buksi feje van ;) Amúgy Manónak, Bubinak, Macinak szoktam becézni :) 5 hónapos ^^
2010. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
67%

A nagyiméknak van, de már az enyémnek is érzem. :)

Dingó a neve, szuka, és már 12 éves lesz. Még mindig életvidám, nagyon barátságos kutya, a legjobb barátom lett az évek alatt.

2010. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem, de minden második embernek ilyen van az utcában... Idegesek, a törzskönyvesek mert túl vannak tenyésztve, alig bírnak menni és a munkában is lekörözi már őket pár kutya (pl belga). Már unalmasak, mindenkinek németjuhásza van.
2010. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
9%
8 eves, szuka, Lady nevu n.juhasz. egyetlen baj van vele,hogy barkit beenged ugatas nelkul az utcarol...:D bar ennek ellenere nagyon szeretjuk.
2010. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
49%

nekem 1év 3honapos a kutyus,Kan,és Rex a neve,(mi más is lehetne)

sztem nem véletlenül tart sok ember NémetJuhászt!!!!!!!!!!!!!!!minden állatot szeretni kell!

én amondo vagyok!!

habár az én kutyám is nagyon barátkozo,de igy is nagyon szeretjük öt!!!

2010. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt egy 14 éves németjuhász szukám,(sajnos most decemberben el kellett altatnunk :(:(:( )és van egy 6 éves kan nm juhászom is.Őt Lükvercnek hívom.
2010. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%

3 éves már a mi gyönyörű németjuhászunk.Brenda a neve.Igazi társ ha szomorú vagyok mindig odajön és addig bökdös az orrával amíg rá nem figyelek.Most,hogy olyan sokat kellett havat lapátolni mindig ott volt körülöttem.Ha kiszalad az utcára az első hívásra visszajön.Soha nem morgott a kislányomra.Nincs benne semmi agresszivitás!Ő a tökéletes kutya!!!!!!:)

[link]

2010. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy tökéletes kutyák, gyerekcentrikus, okos, könnyen tanítható, de mégis örök gyerek:)
2010. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az első kutyám volt németjuhász. 7 éves voltam mikor megkaptam és tavaly lett sajnos elaltatva 13 éves korában.

Kan volt és nagyon szép. Mivel egyke vagyok, ezért nekem ő olyan volt mint egy testvér. :) Tényleg, a mai napig ha rá gondolok akkor könnyes lesz a szemem, pedig "csak" egy kutya volt. Illetve nekem annál sokkal több. Azt mondtam rá, hogy olyan mint egy boci, mert olyan nagy volt mindene :) :D

És teljes mértékben meg voltam vele elégedve. Sajnos egymagam nem mertem bevállalni egy ilyen típusú kutyát (mert azért sztem ehhez a fajtához egy erős kezű férfi kell) úgyhogy most nem az van, de ha meglátok egy németjuhászt, akkor elolvadok mindig. :) Tuti lesz még olyanom.

2010. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
82%

Sátánnak hívják és korom fekete németjuhász!Egyébként apukámé!


20L

2010. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!