Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tart Nemetjuhaszt az ezen...

Ki tart Nemetjuhaszt az ezen oldalt latogatok kozul?

Figyelt kérdés
megvagy elegedve vele? mi a neve es kan vagy szuka?
2010. febr. 2. 20:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nekem is Németjuhászom van illetve van benne egy kis újfullandi vér is ezért ilyen nagy mackós Németjuhász :) Imádom Rocky a neve és kan :)
2010. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Nekem 2 németjuhászom van egy fiú, egy lány.
2010. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek es varom tovabra is a valaszokat.
2010. febr. 3. 08:42
 24/41 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is n.juhászom van imádni valo kutya.Ugy került hozzánk , hogy kiraboltak minket. kedves ismerösünk fülébe jutott, h valaki lemondott a kutyusrol,akkor még nem tudtok h németjuhászt kapunk, amikor megláttunk rögtön beleszerettünk. Mot 2 éves kan mackonak hivják. Igem mozgékony, de szerencsére oriási kertünk van. Nem járt kutya iskolába , de könnyen megtanult mindent. Néha makacs , de általában szofogado. Nagyon játékos , imád odabujni hozzánk , hizelegni , ha éhes hozza a tálját, lerakja az ajto elé. A motorosfünyiron kivül , minden jármüvet utál. Nem tudom nit jelent hogy tultenyésztett, mert aki látta , mindenki azt mondta , hogy gyönyörü példány, szép tartása van. Beteg még nem volt , szerencsére. Ha mégegyszer kellene választanom akkor is Öt választanám ujra. Életet és vidámságot hozott a házba.
2010. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

És akkor gondolom evidens, hogy minden németjuhász törzskönyvezett, diszpláziás és ideges, jah és ronda, és mindegyiket kiállításra hordják, és természetesen mindegyiknek keskeny a háta... Nagy szakértő lehetsz. Ránézel és rögtön tudod, hogy: te törzskönyvezett vagy mert megugatsz, te biztos nem, mert széles a hátad.

Egyébként mert elolvastál egy két cikket erről a fajtáról, nem jelenti azt, hogy ismered is őket.

2010. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Szerintem tudod nagyon jól, hogy kétségbeejtő a németjuhász helyzete. Ha nem akkor nézz utána. :)

Remélem az én fajtámból sosem lesz divatos kutya.

2010. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy divatos kutya? Szerintem a németjuhász az utolsó kutya amit divatból tart valaki.

Igen tisztában vagyok vele, hogy túl tenyészették őket..csakhogy pl. az enyém eleve nem is törzskönyvezett. Ezért nem értem, hogy miért kell általánosítani. És az, hogy unalmas, hogy mindenkinek ilyen van?

Azért mert nekem nem mudim van, nem fogom azt írni azoknak akik ilyet tartanak, hogy egy nagy rakás, mert tudom, hogy nem azok, mint ahogy egyetlen fajtára sem mondhatod ezt! Mindegyiknek megvannak a maga sajátosságai, jó és rossz tulajdonságok.

Egyébként meg mit okoskodsz itt: "Szerintem tudod nagyon jól, hogy kétségbeejtő a németjuhász helyzete." Nem is ilyen kutyád van...

2010. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Aha viszont járatos vagyok kutyás körökben. Ellentétben veled, mert ha az lennél akkor tudnád hogy tk nélkül nem szaporítunk kutyákat, mert azzal még jobban romlik az állomány! És nem támogatjuk vásárlással a szaporítókat, akár pénzért, akár csak tudatlanságból, téves szeretetből csinálják!

Nem azt mondtam hogy rossz kutya, hanem azt hogy az emberek elrontották mert mindenki Rexet akart!

És elég naív lehetsz ha azt hiszed, hogy nem divatból veszik! Nekem volt olyan ismerősöm aki közölte velem hogy az ő kutyája jobb (olyan kövér mint aki vemhes, egy kör futás utén láttam már elájulni) jobb az én kutyámnál pusztán a tény miatt hogy német juhász. Ez egy nagyon divatos fajta. Mindenki okos kutyát akar, avval nem számolnak hogy azért fizetni kell, és hogy nem magától lesznek a kutyák Rexek! Nem tudom hol élsz, de nem azért veszik mert dolgozni akarnak vele, csak mert látták a tv-ben meg a szomszédnak... De mondom akkor kérdezz meg mást!

2010. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem tk-s a kutyád nem lesz jobb csak még nagyobb veszélyben van, mert nem hozzáértők foglakkoztak vele, de nem is magyarázom tovább, nézz utáne ennek is ha nem hiszel nekem.
2010. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

megkerlek ne veszekedjetek.

egyebkent a kutyakat nem szaporitani hanem tenyeszteni kell.

nekem pl a staffordal az a bajom hogy huzza a gazdajat mar kicsi koraban is es meg folyto nyakorvel sem lehet leszoktatni errol.

a rottweiler meg a legtobb mar szettepte a gazdajat 8-9 ev utan.


a nemetjuhasszal ez nem nagyon eshet meg.

ezert szeretnek en is nemetjuhaszt

2010. febr. 3. 16:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!