Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért csinálja?

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 7 hónapos kutyám, aki nagyon aranyos okos kis állat. Egyetlen gond van nála hogy fél. Rajtam kívül senki más nem tudja szinte fel emelni. Ha a páromnak kell megfognia a kutya menekül és bepisil mikor megfogja. De ha pl az én kezemben van és átadom neki akkor nem. Soha nem bántotta. 3 kutyánk és 2 cicánk van és a többiek nem félnek, sőt imádják őt. A kicsinek olyan mintha hangulatingadozása lenne. Mert ez a félés sem állandó, van olyan nap mikor rohan a páromhoz és ugrál kaparja a nadrágját hogy vegye fel. Szerintetek miért csinálja ezt? Már is tapasztalt hasonlót? A normális válaszokat előre is köszönöm!
2014. dec. 15. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerjük a kutyát és szakértők sem igazán vagyunk (szerintem itt senki, mélyrehatóan legalábbis nem), így nehéz bármit is mondani. Meg kellene mutatni egy szakértőnek, ő a kutyát látva/ismerve többet tudna mondani.


Simán lehet egyébként valamilyen idegrendszeri probléma.

2014. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!