Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápot vegyítve? Acana és...

Tápot vegyítve? Acana és Chappi együtt?

Figyelt kérdés
6 éves 12 kg-os spániel kan kutyus. Sajnos nincs pénzem drága tápokat venni ezért Chappit kap kölyökkora óta. Sajnos most tudtam meg nemrég h mennyire rossz ez a táp :S Az lenne a kérdésem h összevegyítve adhatom neki? Nem csapja el a hasát? Mindent megeszik amúgy, nagy kajás kutya, de így talán megtudnám oldani az etetést mert nem lenne olyan drága mintha csak azt kapna. Sztem még ez is jobb lenne mintha csak Chappit kapna :S Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 31. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Keverve ne adj semmilyen tápot, mert akkor felborul a tápanyagok aránya."


Miért is baj az?

Tisztában vagy azzal, h milyen alkotókat kell figyelembe venni a takarmány keverésénél?

Milyen hatással van az egyik táp fehérjetartalma a másik táp fehérjetartalmára és a keverék összes fehérjetartalmára?



A lényeg:

A keverék a chappinél jobb, az acanánál rosszabb beltartalmi értékekkel fog rendelkezni.


Nyugodtan etetheted, nem lesz mérgező az új tápod.

2010. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jajj. Inkább alacsonyabb lkategóriás tápra válts, ami olcsóbb mint az acana, de sokkal jobb mint a chappi(annál majdnem bármi jobb)
2010. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jól értem az olcsóbb táp az adott, és a kérdező ezt szeretné feljavítani acanával.


Ha az a kérdés, h lehet-e chappit feljavítani acana hozzáadásával a válasz :igen.

2010. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igen ez volt a lényeg! :) Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!