Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápot vegyítve? Acana és...

Tápot vegyítve? Acana és Chappi együtt?

Figyelt kérdés
6 éves 12 kg-os spániel kan kutyus. Sajnos nincs pénzem drága tápokat venni ezért Chappit kap kölyökkora óta. Sajnos most tudtam meg nemrég h mennyire rossz ez a táp :S Az lenne a kérdésem h összevegyítve adhatom neki? Nem csapja el a hasát? Mindent megeszik amúgy, nagy kajás kutya, de így talán megtudnám oldani az etetést mert nem lenne olyan drága mintha csak azt kapna. Sztem még ez is jobb lenne mintha csak Chappit kapna :S Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 31. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nincs pénzed csak acanára, akkor inkább vegyél egy közepeset pl dog chow.
2010. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
ja és chappit neee.
2010. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont nem fogod tudni, hogy melyikből mennyi az ideális. Ha nincs pénzed csak Acanára, akkor keress valami más tápot, pl. egy Dog Chow vagy OK dog megfelelő lenne. Nem szuper prémium tápok, középkategóriások, de a Chappinél sokkal jobbak, legalább festékanyagot nem tartalmaznak.
2010. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

kicsit furcsa párosítás... és mi lenne, ha átszoktatnád egy közép kategóriás tápra inkább...:)

[link]

itt nézelődhetsz, hogy milyen tápok vannak.

2010. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megpróbálom rábeszélni édesapám, mert én még suliba járok és ami melóm van most az is csak 2 órás és átmeneti ezért nem én finanszírozom a táplálást sajnos :(
2010. jan. 31. 21:32
 6/14 anonim ***** válasza:

off

mit, s hol lehet 2 órában dolgozni?

2010. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát én még nem dolgozok, csak annyit h kutyát sétáltatom, és abból minden pénzemet szinte a kutyakajára költöm :) 1. voltam
2010. febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ez is csak olyan meló h ismerős által kerültem be. Külsősöket nem is vesznek fel :S
2010. febr. 1. 08:28
 9/14 anonim ***** válasza:

A Chappi tényleg nagyon rossz, alacsony hústartalom és sok színezék.

Én is javaslom a Dog Chow-t, vagy ha az is még drága, akkor a Fidest. Ezeknek elfogadható az összetétele, és színezékmenetesek. :)

Keverve ne adj semmilyen tápot, mert akkor felborul a tápanyagok aránya.

2010. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Említettem apának, de nem nagyon díjazta az ötletet mivel vele lakok és 1 fizetésből élünk, nem jut extra dolgokra meg a tápot ilyen étkezési bónból szoktuk venni amit ugye tesco meg ilyen helyeken fogadnak csak el, ott meg csak a gagyi tápok vannak! :S Még győzködöm :) Csak azt se akarom h én megveszem és átszokik aztán meg ha már nem lesz meg a melóm nem tudom neki megvenni.. :S
2010. febr. 1. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!