Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lenne a kutyajo...

Szerintetek jó lenne a kutyajogsi? Érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom! Sőt kötelezővé tenném legalább az alapfokú kutyaiskolát, valamint jó lenne, ha nálunk is lennének olyan állatmentő szervezetek, mint amilyenek pl Amerikában is vannak (sorozatokból..) hogy aki nem megfelelően tartja az állatot, simán elveszik tőle. Csak az tartson állatot, aki tud róla megfelelően gondoskodni, meg tudja nevelni és kordában tudja tartani.
2010. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Akiteki ***** válasza:
100%

Jaj, de jót nevettem! Elsőre én is azt hittem, hogy kocsit akarsz venni a kutyádnak, de legalább egy kismotort. :)))

Sajnos még messze vagyunk ettől, pedig milyen jó is lenne, ha nem minden háznál lógna a lánc végén egy kutya. Én még jó drágán is adnám, hogy megfontolja az illető, hogy akar-e kutyát tartani.

2010. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Támogatom. De csak azoknál, akik új kutyát szeretnének, a már meglévő kutyákat nem venném el. Maximum ha kiderül, hogy pl. veszélyes, akkor csak azzal a feltétellel tarthatná meg a kutyát, ha levizsgázik.
2010. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Akiteki ***** válasza:
100%
Pedig sokaktól el kéne venni a meglévő kutyát is. De ez csak álmodozás szinten marad.
2010. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

De ez milyen dolog hogy sétáltatásnál nálad kell lennie?

Most ha a 10 éves kissrác kiviszi sétálni a kutyát akkor ráront szegényre egy rendőr és jogsit kér?

Én személyszerint behugyoznék:S

2010. jún. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért a pórázt is mindig elfelejted??

Nem hinném h ez lenne a szűk keresztmetszet.

2010. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!