Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lenne a kutyajo...

Szerintetek jó lenne a kutyajogsi? Érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Persze, de csak ha B kategóriás jogsi is elég hozzá, mert külön jogsit nem akarok csinálni, hogy vezethessem a kutát az utcán:P
2010. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
kutyajogsi??:O
2010. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Kutyák is kapjanak jogsit? ááááá Elég sok idióta rongál az utakon, nem kellenek még kutyák is!
2010. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
azmiaz?
2010. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az vehessen/tarthasson kutyát, aki elvégez valamiféle tanfolyamot és vizsgán bizonyítja h alkalmas rá. Svájcban van ilyen. Szerintem jó ötlet ;o)
2010. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az amit az elöttem szóló irt,arról van szó. És igen nagyon jó lenne ha lenne ilyen mert akkor csak a felelős állattartók lennének.
2010. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon örülnék neki. Hallottam már róla korábban is, csak az a baj a magyarokkal h mindig megtalálják a kiskaput... :( ezért nem lehet nálunk ilyesmi törvényt bevezetni :((
2010. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki! Egyrészt baromira zavar a sok tudatlan és sajnálom a kutyáikat. Másrészt kiváncsi vagyok hogy mennyit tudok és szerenék vele büszkélkedni pl a szüleimnek. Bár nem tudom az hogy lenne akinek már van kutyája...? Ha nem megy át akkor elvszik tőle? Így is elég sok kutya van, de valahol el kell kezdeni.
2010. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor a gyengébbek kedvéért, arról van szó, amit Svájcban már bevezettek és Bécsben most kerül bevezetésre. Ha valaki még mindig nem értené, akkor rakok be linket szívesen. Légyszíves csak kutyások írjanak, nem vagyok kíváncsi azok véleményére, akik nem kompetensek a témában és baromkodást csinálnak a kérdésből. Köszi.
2010. jan. 30. 18:29
 10/16 A kérdező kommentje:
2010. jan. 30. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!