Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg 4 éves...

Hogyan tanítsam meg 4 éves labradoromat szépen, nyugodtan sétálni?

Figyelt kérdés
borzasztóan húz és ha lát egy másik kutyát akkor elkezd ugatni és megpróbál odarántani...ez borzasztó..sos!!!
2010. jan. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A kutyád azért húz mert falkavezérnek képzeli magát.

*****

Olvasd el ezt a könyvet!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokkal nem lettem előrébb :D
2010. jan. 23. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem magyar vizslám van. Ő is nagyon húzott. De én a klikker módszerrel tanítottam meg.

AMIT NAGYON AJÁNLOK!! :D

Elindultok sétálni,

nálad sok jutalom falat + klikker (kb 500ft) Mikor a kutya a lábad mellet megy vagy csak meglazul a póráz akkor rögtön klikker+ jutalomfalat

Ezt így egy jópárszor a séta közbe. (KLIKK ÉS FALAT)

Gyorsan rá fog jönni hogy mikor is kap ő falatot és aztán nehezíts csak akkor klikk és falat mikor láb mellet megy.

DE ELŐTTE MIDENKÉPP OLVASS UTÁNA SZTEM MEGÉRI!!!!!!!


-- www.klikker.hu --


Sok sikert

2010. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Te vagy a főnök-te vagy a fajlavezér. Ha húzd akkor rántsd vissza úgy, hogy megérezze, nemkell nagyon csak egy kicsit utánna ha ugat szolj rá ,,Hagyd abba!" ha befejezsi az ugatást és nemhúz akkor simogasd meg a fejét vagy adj neki valami jutalmat. Ha elakar rántani,ne hagyd, gogd meg a nyakörvét és úgy vezesd egy ideig. Nálunk ez bevált. Vagyis csak húzott! Sok sikert! :D
2010. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!