Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg a kutyám?

Hogyan neveljem meg a kutyám?

Figyelt kérdés
Törpe Snacim van, lány. Régen apukám mindig itthon volt vele, akkor nem volt gond. De már nem él velünk apa, és nap közben egyedül van. Állítólag szokott ugatni vagy vonyítani. Bérházban lakunk, ahol ugye papír falak vannak. Mit tehetnék hogy ne legyen ilyen rendetlen? Nem tudom semmilyen trainerhez elvinni, vagy hasonlók, egy fillérünk nincs. Segítsetek légyszi, mert nem akarom hogy anya kivágja a kutyám.
2010. jan. 20. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

19:19-es válasza mellé még tudnám tanácsolni, hogy hagyd bekapcsolva a TV-t vagy a rádiót egy nyugis zenével (vagy rakj be CD-t). A zaj miatt azt hiszi, hogy van otthon valaki. Több kutyás ismerősömnek is bevált.

Vegyél neki egy KONG-t (jutalomfalattal tölthető játék) vagy csak adj neki egy jó nagy disznó lábszár csontot/velős csontot/csülök csontot, hogy le tudja kötni magát.


A kutyád szeparációs szorongásban szenved.

Ugyan ez egy terméket reklámoz, de a lényeget jól leírja: [link]

2010. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, sokat segítettetek. régebben bekapcsolva hagytam a rádiót, de anya mindenbe bele köt, és kikapcsolta..plusz hol 8ra kell mennie dolgozni hol 6ra. ha ő megy el később, úgyse hagyja bekapcsolva. amúgy meg tavaly nyáron meg azt hiszem az előtt is próbálkoztam azzal, hogy egyedül hagytam, és ha ugatott/ vonyított akkor letoltam...de nem sok sikerrel...:S bár most nyáron megint próbálkozni fogok ezzel...ha meg lesz még addig a kutyám.
2010. jan. 24. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!