Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor egy pitbull kutya...

Amikor egy pitbull kutya leírásánál az áll, hogy 1xW 2xD Colombus) az tényleg azt jelenti, hogy kutyaharcban egyszer győzött, és kétszer kikapott?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivan???
2014. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. D (defeated) helyett állhat L is (lost).


(Nem harcoltatok kutyákat, csak google a barátom.)

2014. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Atyaég... Hol nézel ilyen kutyákat?

Olyan, mint egy verekedős játék online része, legalábbis az emberek szerint, akik ezt csinálják velük. Minek van odaírva?

2014. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:

Tényleg logikusnak hangzik ez a feloldása a rövidítésnek, de szerintem nem jelenti ezt. Rengeteg show kutyánál is látom, hogy valamit "D"-nek rövidítenek a címeiknél. Nem tudom mi lehet, nyilván nem defeat mert egy kiállításon nincs olyan hogy vereség(meg egyébként sem mutogatnák), a W meg értelemszerűen "win". A Colombus meg a kiállítás helyszíne lesz.


összességében ez biztosan nem verekedés, hanem valami kiállítási cím. Nem értek az amerikai kutyákhoz, nekik az a heppjük hogy mindent máshogy csinálnak mint a nemzetközi FCI kiállításokon.

2014. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Én itt erről beszélek. Na már most ilyen kutyákat, főleg egy komolyabb vérvonalút biztos nem madarat fogni tanítanak.

2014. aug. 13. 15:37
 6/7 Platypus ***** válasza:
100%
Lehetséges. Ebben az esetben viszont félelmetes, mennyire nyíltan hirdetik a dolgot nyilvános weboldalakon.
2014. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek. :S
2014. aug. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!