Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyi időbe telt...

Nektek mennyi időbe telt szobatisztaságra szoktatni a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos keverék kistestű kutyusom, akit már két hónapja hordok le minden alvás, játék, evés után tehát 2-3 óránként. Mégsem szokott még mindig le teljesen. Ha lent vagyunk ott is mindig van valami (kaki/pisi), de idefent is ugyanúgy csinálja. Mennyi idő volt nálatok mi leszokik? Vagy mi lehet a baj, ennyire nem tudja visszatartani?

2014. júl. 31. 10:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat! Arra esetleg lenne valakinek ötlete, hogy egyszer mikor éppen nem voltam itthon a kanapéra pisilt azóta gondolom ott érzi a szagot, és megpróbál oda visszamenni hiába szólok rá mindig, hogy ott mivel vegyem el a szagot? Ott azért a hypo-t nem kockáztatnám.
2014. júl. 31. 14:59
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]

Utolsó vagyok. Mi ezt használjuk, bár szerencsére nem sokat volt rá szükség, mert kb. 2x sikerült a szőnyegre pisilnie összesen, és ugye azt ki is lehet mosni, nem muszáj csak a foltot elüntetni. Egyébként ha keféfel dörzsölöd felhabosodik, esetleg egy kis vízzel érdemes keverni. Elveszi a vizelet szagát és többet nem fogja érezni, kifejezetten kárpitokra van, nem tesz benne kárt. :)

2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kanapé kárpitját kipucolhatod valami kárpit tisztítóval, ami magát a koszt/pisit szedi ki. Utána meg valami színezetlen parfümmel/kölnivel befújod a pisis helyet meg a környékére is lehet fújkálni, utálni fogja!


Nálunk eleinte a barkácsasztal sarkát nézte ki pisisaroknak, illatos szappanos vízzel felmostam aztán befújkáltam valami kölnivel,el is kerülte utána :)

2014. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!