Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek tényleg kevésbé...

Az emberek tényleg kevésbé szeretik a fekete kutyákat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Fekete angol cocker spánielem volt, most egy fekete mudim van :).
2014. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon tetszenek a fekete kutyák is.
2014. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem szeretik kevésbé,de nehezebben találnak gazdát,mert most a világosabb szín a divatosabb.
2014. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Általánosságban igaz. Nekem ők a gyengéim. Egy fekete-fehér huskym van és egy sárga kis keverékem. Ideiglenesbe is feketét akartam, de sárgát dobott 'a gép':).
2014. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nekem a fekete macska is szerencsét hoz!:)
2014. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Annyiban nyilvánul meg, hogy a fekete kutyákat kevésbé viszik a menhelyről, ez tapasztalat. Persze a kutyást nem érdekli, nekem is, mint sok másik kutyásnak tetszenek a fekete kutyák, de akik aranyos kis szőrgombócot szeretnének, általában valamilyen világosabb színt preferálnak. Ha nagytestű, felnőtt a kutya, akkor meg pláne esélytelen.
2014. júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindig fekete kutyusaink voltak, néha kettő is egyszerre. Az első kettőnél még talán lehetne véletlenről beszélni, de később nyilván azért választottunk ösztönösen is feketét, mert imádtuk az előzőeket.


Ettől függetlenül, megvan a véleményem azokról, akik "divatból" választanak szín szerint kutyát, nem pedig azért, mert szeretik őket...

2014. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez számomra döbbenetes. Az én labradoromnak mikor kölykei születtek, volt köztük 2 fekete, de csak az egyik érte meg a másnapot. Mivel sok kutyánk nem lehetett, a szomszédnak ajándékoztuk, de a zsemle színűeket is elvitte 1-1 ember. Az egész család azt mondta, hogy a fekete az gyönyörű volt. Nem is értem, szerintem a legszebb a labradorok között.
2015. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!