Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek tényleg kevésbé...

Az emberek tényleg kevésbé szeretik a fekete kutyákat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Ez hülyeség. :)
2014. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megfigyeléseim szerint a menhelyek nem fekete kutyákkal vannak tele, de ha kölyök alom érkezik, a feketék kelnek el a legkésőbb. Vagy alapvetően a fiatalok közül - akiket elvisznek hamar - a feketék kelnek el elkésőbb.
2014. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Az állatmhelyek szerint a fekete kutyák és macskák (kivéve amikor a sátánisták keresik.....) nem olyan népszerűek. Múltkor a piacon láttam ajándék kiscicákat több dobozzal, fél óra múlva mindet elvitték, kivéve a feketéket. Amikor a kutyám hazavittem, az volt anyám első szava, hogy "csúnya fekete kutya". Anyámnak és nővéremnek is benne van az elvárásai között egy ideális kedvenc felé, hogy fekete ne legyen.

De ez alapjában véve még nem bűn, én például a fehér, teljesen világos kutyákat nem szeretem annyira.

2014. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Én szeretem a fekete kutyákat :D


Mondjuk szerintem sokan azért nem szerethetik a fekete állatokat,mert azok "démoniak" meg mindenféle babonát hadoválnak.


Én majd a jövőben egy menhelyi kutyust szeretnék örökbe fogadni és mindenképpen sötét színűt,inkább a tigris csíkos és a fekete kutyákat szeretem :)

Bár jelenleg egy fehér bichonom van :D

2014. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Imola Ágnes ***** válasza:
78%
sajnos igaz...bar nem ertem...nekem 3 fekete kutyam van....
2014. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de nem tudom megérteni miért. Sajnos sok az ostoba ember...
2014. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nemrég találtam róla egy cikket, illetve facebookon is láttam róla felhívást.

Kiskorom óta szinte csak fekete kutyáink voltak és egy fekete macskánk. Nekem jobban bejön egy fekete, sötét színű kutyus, mint egy világosabb. Olyan szépek.

2014. júl. 12. 18:23
 8/18 anonim ***** válasza:
Változó,de olykor még a kutyák közt is akad olyan,amelyik bizalmatlan a fekete fajtársaikkal szemben. Nekem tavaly január óta fenekestül felforgatta az életemet a fekete Spitzem,ugyanis előtte fehér kutyusom volt (Bichon Frise) és örülök,hogy így döntöttem,csodálatos kis lélek. :)
2014. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a fekete szín fárasztó a szemnek. Mikor a 3 fekete kutyám után ránézek a világos vörös macskámra, teljesen más érzés. De ettől még én is jobban szeretem a feketét.
2014. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk egy fekete Havanese van. Pont azért kerestünk sötét színűt, mert mindenkinek fehér van szinte, meg (szerintem) így szebb.
2014. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!