Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ha tüzel a csivava?

Milyen ha tüzel a csivava?

Figyelt kérdés
Meddig tart?
2009. dec. 30. 22:18
 1/7 anonim válasza:
0%
ameddig van mit elégetni :) amugy nem tudom
2009. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

3 hét

vigyázz rá és utána ,ha hobi kutya akkaor ivartalanítás.

2009. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-2 hét és ha leül akkor vér folt marad utána!Mindenhol nyomot hagy maga után.
2009. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Nem tudom, meddig tart, de gusztustalan. Minden tiszta vér... pfúj! Nekem nem kéne szuka kutya! :S
2009. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

"Minden tiszta vér"

Eddig én is azt hittem, hogy erre kell számítani, de nem. Ide-oda csepegtet egy kicsit, de azért nem vérfürdőre kell gondolni...

Mondjuk hozzáteszem az enyém kinti kutya, így a nem igazán veszem észre, hogy hova csepegtet. Egy benti esetében már más tészta. Mondjuk nekik lehet venni tüzelő bugyit ha jól tudom, de egy szoba kutyát lehet én is ki ivartalanitattnék...

2009. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
oltsd el poroltóval és nemfog tüzelni :) xD
2009. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

A szuka kutya tüzelése 3 hétig tart. Általában a 9-10 - 12-14. nap között lesznek termékenyek, ilyenkor engedik magukhoz a kan kutyákat.

A tüzelés jele a megduzzadt péra, a nyalogatás, vércseppek a padlón. Általában idegesebbek, nyugtalanabbak, szuka kutyákkal szemben morcosak (esetleg agresszívak).

Mindenképp érdemes ivartalaníttatni. Nem kell szülnie egyszer sem.

2009. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!