Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megvadítani a...

Hogyan tudnám megvadítani a kutyám?

Figyelt kérdés

kis bolond fox terrier...

nincs még 1 éves.

azt szeretnám h ne menjen oda mindenkihez hanem h legyen agresszív és harapós. hogyan tudnám felhergelni h harapjon ? mivel kotorékeb csak van valami speckó módja h bevadítsam (verni nem fogom)


2009. dec. 29. 20:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
azért foxi mert mindig is olyan kutyám volt és megszerettem a fajtáját...pontosan azért mert idegbeteg...csak ezt a kis nyomit kell tanítani rá...
2009. dec. 29. 20:38
 22/54 anonim ***** válasza:
97%

Hangja van, de ereje nincs, és aki be akar törni, azt egy töpszli kutya nem riaszt vissza, akármekkora hangja van, max. leüti egy bottal...

Nem véletlenül van a kutyáknak besorolása, hogy melyik házőrző, melyik terelőkutya... stb.

2009. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
97%
Elég ellentmondásos vagy. Az akarod hogy megvédjen és elijessze az idegeneket, de ugyan akkor nem akarsz nagytestű félelmetes kutyát. Egy kis foxinak hiába van nagy hangja senki nem fog félni tőle. És igazuk van a többieknek a foxi nagyon de nagyon nem alkalmas erre a szerpre.
2009. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
harapott már meg téged ilyen dög? én úgyvélem pont h egy ilyen sunyi kotorék való ház körülre... meg persze nem csak ez a lényeg... a takarmány vonzza a rágcsálókat...egy jó kutya azokat is eltakarítja. :D persze ezt a városi ölebesek honnét is tudhatnák :)
2009. dec. 29. 20:41
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy történetet, roma ismerősöm (sajna ismerem) nagy tolvaj, egyszer éjszaka jöttem haza és láttam hogy valahova mennek be, egy kis mitugrász kutya rájuk támadt, egyiknél volt valami ruha amivel lefogta a száját, a másik megfogta a hátsó két lábát és felhajították a kutyát vagy 10-20méter magasra, szerinted mi lett a vége? szörnyethalt a kutya, egy németjuhász elébb a töküket harapná le ha ilyet próbálnának csinálni vele
2009. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
nincs ellentmondás...mondom h vidék, embeer...itt mindenki ismer mindenkit...hiába van valakinek nagy dög kutyája h ha odamegyek megsimogatom és jól van...ha tudják az emberek h harap az pont eléggé elrettentő...ki a franc akarja megharaptatni magát? -.-
2009. dec. 29. 20:43
 27/54 A kérdező kommentje:
szuper már kitárgyaltuk h miért vagyok hülye...valaki a kérdésre is válaszolna? vagy írjam ki később újra? ^^
2009. dec. 29. 20:45
 28/54 anonim ***** válasza:
84%
Ez is vidék lol. Keress rá Sárrétudvari 3ezer lakos xD nekünk németjuhász van , csak a gazdag ficsúroknak van ilyen kis nyomi kutyájuk mint ez :D de azoknak meg 20méteres a kerítésük
2009. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, a foxterrier VADÁSZKUTYA, nem házőrző.
2009. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
hát nekem a kotorékeb legyen multifunkciós...nem fogok tartani minden feladatra 30 kutyát...te sem gondoltad komolyan :D kiesznek a vagyonból :D
2009. dec. 29. 20:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!