Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megvadítani a...

Hogyan tudnám megvadítani a kutyám?

Figyelt kérdés

kis bolond fox terrier...

nincs még 1 éves.

azt szeretnám h ne menjen oda mindenkihez hanem h legyen agresszív és harapós. hogyan tudnám felhergelni h harapjon ? mivel kotorékeb csak van valami speckó módja h bevadítsam (verni nem fogom)


2009. dec. 29. 20:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy normális...
2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
76%

Vidd el kutyaiskolába pár alkalommal majd megtanítják annyira nem sok pénzért csak mond meg a kiképzőnek ,hogy házőrző kutya lenne így nem kéne túl barátságosnak lenni.

Elsőnek úgyis engedelmeskedni tanítják meg mert hiába harap rá valamire azt el is kell engedje parancsra.

2009. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
94%
Mért akarod bevadítani szerencsétlent? Ha sikerül nem csak az idegenekkel lesz az.
2009. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
37%
vidd el csibészelni
2009. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
87%

ha a kutyád más kutyákra,vagy emberekre fog támadni, akkor elveszik tőled, és elaltatják.

amúgy meg felháborító amit akarsz.

2009. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
első miért ne lennék normális? elmondom... vidéki vagyok.Mifelénk az számít jó kutyának amelyik őrzi a házat és nem lehet tőle csak úgy bejönni...és az a rossz kutya amelyik szépen elül ölbe eszeget szépen leeht simizni a hasát...amelyiknek még kolbászt se kell a szájába adni akkor is be lehet jönni...inkább TE nem vagy normális...dédelgesd csak a kis átnevelt "kutyád" :P kiscica :p
2009. dec. 29. 20:28
 7/54 anonim ***** válasza:
85%
beteg vagy
2009. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
nem veszik el tőlem...mivel itt a kertbe nem bánt senkit...kirakom h kutya harap...inenntől kezdve nem engem terhel a felelősség...pont azt szeretném elérni h ne legyen senki a kutya közelébe ami viszont a ház körül van...nemtudom hol nem vagyok érthető...másik meg az h nem azt volt kiírva zöldháttérrel h légyszi minősíts és saccold be miylen okos vagyok hanem egy sima egyszerű kérdés :D
2009. dec. 29. 20:30
 9/54 anonim ***** válasza:
81%

Göondolom, akkor felétek divat, hogy farkuknál lógatott kiscicákkal vadítják az ebeket... Most már tényleg elhiszem, hogy van ilyen.


Szerintem nagyon rosszul közelíted meg a dolgot.

2009. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
98%
Aki házőrzőt akar, az ne foxterriert vegyen! Ha ilyen célra kell, nagy testű kutyát kellett volna választanod! Miért nem néztél kicsit utána ennek?!
2009. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!