Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megvadítani a...

Hogyan tudnám megvadítani a kutyám?

Figyelt kérdés

kis bolond fox terrier...

nincs még 1 éves.

azt szeretnám h ne menjen oda mindenkihez hanem h legyen agresszív és harapós. hogyan tudnám felhergelni h harapjon ? mivel kotorékeb csak van valami speckó módja h bevadítsam (verni nem fogom)


2009. dec. 29. 20:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Bevadítani nem kell és nem is szabad (önmagad érdekében se, mivel egy vad kutya a saját gazdájára is rátámadhat). Inkább kutyasuliba vidd, hogy megtanulja, hogy nem mindenki puszipajtás, és hogy csak a gazdinak engedelmeskedjen, és csak azokkal legyen jófej, akivel a gazdi engedi.
2009. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
98%
de, te vagy a felelős érte, akármit csinál. akkor is, ha kiírod. mellesleg gondold át még párszor, hogy most hazőrzőt akarsz, vagy vadállatot. meg könyörgöm: egy fox terriert akarsz erre???
2009. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
98%

Ja, azért egy fox terriertől aztán nagyon besz*rnék. :D

Már így is félek, ha rá gondolok...

2009. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél rottweiler,németjuhász,dobberman,boxer- ezek közül kellett volna kb választanod vagy még berni pásztor de még sok ilyen célra igazán alkalmas kutya van, az ilyen rásetud ugrani az emberre, max beleharap a lábába és csá, egy igazi tolvaj elhiheted hogy simán kicsinálna ilyen kis mitugrász kutyát.
2009. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
én már most félek tőle... :D
2009. dec. 29. 20:35
 16/54 A kérdező kommentje:
lógatott macskáról nem hallotam bár van akiből kinézem -.-"
2009. dec. 29. 20:36
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
A fox terrier nem házörző, nincs benne agresszió, de amúgy sem lehet egy kutyát csak úgy megvadítani, ahoz szakértelem kell és egészen pici korától úgy nevelni de ismétlem nem egy foxi fog megvédeni téged.
2009. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
azis bibi h nem kedvelem a nagytestű kutyákat...kicsinek is van hangja :D
2009. dec. 29. 20:37
 19/54 anonim ***** válasza:
98%
Miért fox terrier?Ha házőrzőnek akarsz kutyát,akkor inkább németjuhász vagy rottweiler kutyát kellett volna szerezned.
2009. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
97%
Csak azt tudom mondani amit az előttem szólók!Ha házörző kutyát akartál akkor miért nem egy németjuhászt vagy egy akármilyen másik nagyobb testű kutyát vettél?!
2009. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!