Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugatja meg a motorokat?

Miért ugatja meg a motorokat?

Figyelt kérdés
Lassan egy éves,és az arra közeledő motorosokat mindig megugatja. Sokszor volt már,hogy majdnem elütötték. Mit tegyek ez ellen?
2009. dec. 25. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Minden kutya általában megugatja a motorokat..,sztem a hangjuk miatt is!Ez ellen semmit nem tudsz tenni:)
2009. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én kutyám nyüszít amikor jön a mentő..szal ez nem egy szokatlan jelenség :D
2009. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A szomszédunk kutyája,mikor a "Family frost" autója dudál(dallamos) akkor vonyit..:D
2009. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az én kutyám is mindig megugatja a motorosokat egyszerűen "allergiás" rájuk.:D
2009. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
én kutyám utálja amotorosokat,egyszer sétáltunk elhuzott mellettünk motorral vki és a kutyám utána eredt:dmajdnem elestem:Dja az én kutyám a bicikliseket sem csipázza:S..multkor vittük állatdokihoz és az autobol látta a bicikliseket meg motorosokat és elkezdett morogni:Dolyan kis bolond,az enyém is vonyit a mentönél meg a riasztonál is-ez veszélyérzetet kelt bennük
2009. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen,az én kutyám is vonyít a szirénázásnál,és morog a biciklisekre. Ugyan azok,mint amik nálatok fordulnak elő. Csak félek,hogy ez lesz a végzete.
2009. dec. 25. 21:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szalad a motor után amikor meglátja? Gondolom udvaron van, de akkor hogy megy ki? Valószínűleg fél tőlük vagy a területét védi és ezt ő veszélyforrásnak érzékeli. Mutass meg neki egy motort hagyd hogy megszaglássza stb. közben dicsérd ha nem morog stb. Simogasd. Ha morog akkor hívd el és ültesd le. Egy idő után rájön h nem árt az neki. Aztán indítsátok be a motort és ugyanezt folytassátok. :) Sok sikert!
2009. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
ja meglátja h megy a motor rohan a keritéshez mint1idiota és ugat meg a bicikliseknél is:D állo motort és biciklit nem bánt ahoz mozognia kell de majd magamon letesztelem nyomom keroval:Dés meglátjuk ha elkap mit csinál
2009. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk,séta közben szokta ezt csinálni.
2009. dec. 25. 21:58
 10/18 anonim válasza:
milyen fajta a kutyud?enyém német vizsla,és elözö voltam
2009. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!