Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire ragaszkodik? Vagy...

Ennyire ragaszkodik? Vagy ennyire szeret? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyánk, kb. 2 hónapos, de egy hónapja kaptuk. Észrevettem, hogy ha felveszem az ölembe néha úgy csinál mintha szopizna az anyukájától... Annyira édes... Mondjuk nem tudom mennyire jó ez neki. Szóval varrtam egy párnát, amit imád, mindig játszik vele, és ha megy aludni viszi magával és azon alszik:) Ma viszont azt vettem észre, hogy ha hosszabb ideig időzök egy helyen a konyhában, odahozza a kis párnáját és mindig úgy alszik el, hogy egy kicsi része hozzáérjen a lábamhoz (meg persze egy kis csücske a szájában van mintha cumi lenne)... Meg máskor is ha nem alszik, ráül, vagy odaül a lábam mellé...:)

Szerintetek?


2009. dec. 23. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
nyuugi..csak ennyire szeret. örülj neki:D
2009. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 domdoma válasza:
100%
hát szeret és fél ha mégcsak egy hónapos. off:az én kutyám 2 hónapos kora óta a fejemen alszik xD és most 4 éves.
2009. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szeret téged nekem is van egy kikutyám, mudi :)



Darth Vader

2009. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de aranyoos lehet*.* :)


Szeret téged,és nagyon ragaszkodik hozzád:)

2009. dec. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még pici és nagyon "anyás" korszakban van :)
2009. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha 2 hónapos és 1 hónapja kaptátok, akkor 1 hónaposan azaz 4 hetesen került hozzátok. Olyankor még szopik és az anyja és a testvérei mellett lenne e helye. (Amennyiben az anyja életben van.) 2 hónapos, azaz 8 hetes kora előtt nem szabadna elválasztani. Az általad leírt viselkedésformákat okozhatja a korai elválasztás. Amint megkapta a védőoltásokat, azonnal vigyétek napi rendszerességgel más kutyák közé, hogy pótolni tudja az elmaradt szocializációt!
2009. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: nem tudom, az enyém rendesen 8 hetesen lett elválasztva, mégse lett szociálisabb XD pedig van játszótársa is neki, uh úgy nőtt fel, hogy sose volt egyedül. nekimegy minden idegen kutyának :D lehet kicsit domináns? :/ :D
2009. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem!

mi is korán kaptuk a kiskutyánkat (5 hetes volt)

és ő is hasonlókat csinált de mér 1/5 éves és hamar leszokott róla amugy ő Berni pásztor. igaz én ragaszkodtam a korai elválasztáshoz igy a gazdihoz jobban kötödik

2009. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ari!!!!!! Milyen fajta?
2009. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:D

Keverek a kutyus, tiszta feherke, csak van benne 3 halvany barna folt, es nagyon okos:)Mar visszahoz mindent, pacsit is ad es leul, pedig meg olyan kicsi:) Annyira aranyos es en is annyira szeretem hogy...hogy...nagyon. Mindig is nagy allatbarat voltam, de azthiszem ennyire meg egy kutyust sem kedveltem mint ot:) a felmenoi mind nagyon egereszoek voltak:) Ami mar rajta is latszik mert a lakasban az osszes viragcserepnek alaasott mar:)) A kis draga:D Majd ha joido lesz meglatjuk elesben mennyire megy vele:p

2009. dec. 23. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!