Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Föl tud épülni a kutyánk?

Föl tud épülni a kutyánk?

Figyelt kérdés

Kutyánkat megcsípte egy kullancs még 2 hete, kigyógyították belőle, kapott rá ellenszert és antibiotikumokat. Most a sok antibiotikum miatt tönkrementek a bélflórái (azt mondta az orvos) és így nem eszik semmit sem kb már egy hete. Kap injekciókat, whyskit itatunk vele(azt ajánlotta az orvos), és szóval enni nem eszik semmit, de viszont inni iszik, és pisilni is szokott. Nyomtunk le a torkán egy kis kaját, de azt is kihányta. Orvos azt mondta hogy rendbe kell jönnie, van rá esélye, mert legalább iszik. Járkálni járkálgat, nem mindig csak fekszik, de viszont nagyon lefogyott!

Ti kutyátokkal volt már ilyen? Meg tud gyógyulni?


2009. dec. 22. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?Mivan a kutyussal?
2009. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszolónak igaza volt. A kullancs egy nagyon alaptomos rovar! CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK HOGY NAGYON VIGYÁZZON A KUTYÁJÁRA, BECSÜLJE MEG, SZERESSE MINDIG, MERT CSAK AKKOR FOG RÁDÖBBENNI HOGY MILYEN FONTOS VOLT NEKI HA MÁR NEM LESZ! NEKEM MÁR NINCS TÖBBÉ!:'(
2010. jan. 2. 16:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Részvétem!
2010. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!