Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ugat a porszívóra,...

A kutyám ugat a porszívóra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintem félhet tőle, hogy szoktassam meg? Próbáltam már úgy, hogy kikapcsoltam és odavittem a kutyust és mondogattam neki, hogy nem bánt, de ez sem használt.
2009. dec. 22. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem fél tőle, a magas hangra ugat, nem tudom miért. a kutyák a mentőautókra is hajlamosak ugatni, vagy bármilyen nagyobb zajra.
2009. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutyáknak 100* jobb a hallásuk mint az embereknek,ezért a kutya ettől a visitó zajtól begerjed és elkezd ugatni! Nállunk is ez van! Vidd le az udvarra vagy zár be egy másik szobába!
2009. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

vegyél új porszívót. nem! sokkal jobb!

vegyél új kutyát

2009. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló! Elég nagy tahó vagy:)
2009. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtti válaszoló, ultra nagy tahó vagy.
2009. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleinte az enyém is ugatott, de aztán megszokta. Egyébként azt csináltam, hogy amikor már nagyon elegem volt, akkor letettem a porszívót, de nem kapcsoltam ki. El kezdtem mást csinálni, a kutya meg ugatott tovább... Úgy 10 perc után megunta, kezdett berekedni. Legközelebb megint így csináltam, és egy idő után abbahagyta.

Ja, és volt, hogy annyira támadta, hogy lefogtam és kiporszívóztam őt is :D Attól is bekussolt ;)

Nyugalom, szeretem a kis p.ö.csöst :D

2009. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is bevadulok a porszívó hangjától, ezért a pasim porszívózik! :D:D:D

A kutya meg majd megszokja, ahogyan én is!

Mindenesetre, amikor elkezd hisztizni, ne nyugtatgasd, mert akkor azt hiszi, hogy dícséred, amiért ugat!

Csináld a dolgodat, és ne foglalkozz vele!

Lehet hogy idegesítő lesz eleinte, de majd felhagy ezzel!

2009. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem szívtad fel a kutyakajáját? Nálunk azóta ugat a kutya a porszívóra mióta a szeme láttára felporszívóztam a kutyatápot a földről
jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!