Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felajánlottak ajándékba egy 5...

Felajánlottak ajándékba egy 5 éves bischon kisfiút és nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretnék bischont, de pénzünk nem lenne rá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk. Reggel megyünk el, este jövünk haza, de lelkileg totál kivagyunk, mert nem sikerül a baba és azt hiszem segítene
2009. dec. 18. 10:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
ezért is örülök, hogy otthon, vidéken lesz az első találkozás, ha nagyon megszereti a spánit, lehet befogadják anyáék....nem tudom mi lenne szegénnyel
2009. dec. 18. 14:12
 22/25 anonim ***** válasza:
Igazad van, én se tudtam soha túladni kutyán azért, mert "nem vált be". Csak azért írtam, ha végképp nincs más választás, még az is megoldás lehet. Én hoztam haza úgy menhelyi kutyát, hogy max. ha a kutyáim nem fogadják be, visszaviszem. Az egyik nem akarta befogadni, és képtelen voltam visszavinni. Inkább 1 hónapon át szoktattam őket, felügyelet nélkül sose voltak együtt addig. Nem voltam róla meggyőződve, hogy normális vagyok, de nem tudtam visszavinni. Azóta eltelt 2,5 év, teljesen beilleszkedett. Nem minden tökéletes, de van gazdija és van otthona:)
2009. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nem fogadtuk el végül....remélem a kutyus érdekében jól döntöttünk.... Kolléganőmnek van egy 4 éves bichonja és azt mondta, hogy meghalna az övé, ha új gazdit kapna
2009. dec. 20. 07:53
 24/25 anonim ***** válasza:

jól tetted!


egy bichon allergiás lehet,minőségi tápot kell neki,adni,ami drága,minőségi ápolószerek ekkelenek neki a szőréhez,plusz kozmetkius,ivartalanítás,mondjuk az speciel egyszeri összeg,de elég költséges,plusz nem éri be nap 1 óra sétával,iszonyú nagy mozgásigénye van napi 3-4 óra az ideális..


ha lány kutya mellé vittétek volna,akkor remélem legalább az egyiket ivartalanítottátok volna..

2009. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
nincs másik kutyusunk..ha nem sikerül a baba...tuti veszünk egy picit
2009. dec. 27. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!