Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás shnauzer való panelba? ,

Óriás shnauzer való panelba? ,

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy lehet-e tartani
2009. dec. 14. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még ugyan nem volt, de egy háztömbbel arrébb van egy óriás schnautzer leányzó. Nagyon sokszor találkozunk velük és látszik rajta h elégedett, kiegyensúlyozott és jó kondiban van. Szerintem nyugodtan válaszd ezt a fajtát ha tudsz vele eleget foglalkozni. :o)
2009. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ott tartani, de naponta 4 x 1 órára le kell vinni sétálni ill. futtatni.
2009. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem :S Nekünk is óriás shnauzerunk van és nagyon nagy a tér igénye.Rengeteget fut a szabadba és sokat játszik.Szeretetre méltó és okos kutya,ráadásul a gyerekeket is imádja de nem való szerintem egy panelba.
2009. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát sztem a nevébe benne van :D
2009. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne vegyél óriás schnauzert panelba. Nagyon nagy a mozgás és térigénye. Inkább törpét vagy a közepeset vedd.
2009. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Inkább törpére szavaznék én is panelba...
2009. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a fajtát nézted ki gondolom nem vagy első kutyás. Meg tudd, hogy ez a kutya még akkor is, ha tudja, hogy a gazdi a falkavezér kipróbálhatja felnőttként, hogy ki az erősebb. (Ezt állatorvos mondta egy ismerősömnek, akinek óriás shnauzerje van udvaron.)

Panelbe csak is akkor, ha rengeteg időd van vele foglalkozni, sétálni, futtatni, játszani. Mivel nagytestű, energikus kutya, ha nincs hol lefáradnia, akkor ti és a bútoraitok is könnyen megsínylik a kutya unalmas idejeit. Szóval csak ha tényleg sok időd van rá!

2009. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem snacink van de hasonló kaliberű kutya: beauceron - és lakásban lakik. Napi 3x sétál, labdázik, fut, tanul. Ennyi. Mindene megvan. Versenyekre járunk vele, hétvégenként kirándulunk és rengeteg helyre jön velünk. Aki azt mondja h egy kerti kutyának jobb dolga van és a miénk szenved, az nem mond igazat.


Kérdezőnek: nyugodtan vegyél óriás snacit! :o)

2009. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Snacim még nem volt, de már volt két keverékem.
2009. dec. 14. 18:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy kertben, panelban vagy hol lakik. A lényeg, hogy a gazdi sokat foglalkozzon vele, le legyen mozgatva a kutya. Utána tökmindegy, hogy hol alszik.
2009. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!