Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Semmibe vesz a golden retrieve...

Semmibe vesz a golden retrieverem! Segítség! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem ismer el gazdájának inkább anyukámat. Pedig én tanítom, járok vele sétálni-kutyasuliba, és adom neki a kaját. Mégis anyukámra hallgat, neki behívható, nekem nem. Két dolog van amiben felette álló, ha "Nem"-et mondok szót fogad, és kapun nem megy elém, csak utánam. De például megtanítottam neki az "ül"-t, nekem nem csinálja ha használom, anyukámnak igen. Ráadásul amúgy nagyon lusta, befolyásolhatja az, hogy sokat aludt kölyök korában? Van egy labink ő, egy folytában pörög, mindig tettre kész, bármivel motiválható, egyfolytában fut. A golden meg fekszik és ha kimegy hozzá az ember játszani nagy nehezen odavánszorog kidobja magát, "NA akkor most simogass" tekintettel.Bele lehet nevelni, hogy kissé pörgősebb eb legyen és ne ennyire lusti, mert a retrieverek nem szoktak ilyenek lennni:S
2009. dec. 11. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem téged tekint falkavezérnek hanem anyukádat,ennyi...
2009. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És azt nem lehetne valahogy megváltoztatni, hogy én legyek a falka vezér, mert ez így nem lesz jó. Ugyanis 2 hónap és költözök el a párommal és a kutyát is viszem, de ha nem hallgat akkor nem vihetem, mert nem lesz jó, viszont anyukáméknál nem maradhat, mert nem akarják.
2009. dec. 11. 00:22
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves a blöki?
2009. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
6 hónapos
2009. dec. 11. 00:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Törődj, játssz vele és változni fog a helyzet!
2009. dec. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt csinálom nap mint nap, 3-4 órákat rászánok, és mágis anyukám az "Isten", talán azért mert tőle mindig kap potya falatot.
2009. dec. 11. 00:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az jó,mert még fiatal...és nevelhető!2 hónap múlva vigyétek magatokkal és sztem légy vele következetes,hogy tudja ki a főnök...,ott már nem lesz az anyukád,igy csak fog rád hallgatni!Ne hagyd,hogy a fejedre nőljön,mert akkor nehéz lesz visszaforditani,hogy engedelmeskedjen bármiben is!Bár az elején biztos makacs lesz,de idővel úgy fog tekinteni rád mint falkavezérre!Sok sikert hozzá!!!;)
2009. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
" potya falat" erről jut eszembe ha elviszitek magatokkal,mindig jutalmazd meg kis jutalom falatkákkal,hogy ha valamit jól csinált és engedelmeskedett igy könnyebb dolgod lesz,hogy Te legyél a falkavezér!
2009. dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként gyönyörű ez a kutya fajta!!:)
2009. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak kicsit máshogy viselkedik mint kellene neki,ahogy azt elvárnák. Mondom lusti, csak egy embernek fogad szót, pedig azt mondja mindenki, hogy ők aztán tényleg olyanok, bárkinek szótfogadnak és mindenkivel elmennének :D. És pedig törzskönyves ebedli.
2009. dec. 11. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!